قوطی و پروفیل کیمیا پروفیل سیرجان
محصول قيمت
پروفیل (قوطی) 2×40×80 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/14 تماس بگیرید
پروفیل (قوطی) 2×40×60 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
پروفیل (قوطی) 2×40×40 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
پروفیل صنعتی کیمیا پروفیل سیرجان
محصول قيمت
پروفیل (قوطی) 2×40×80 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/14 تماس بگیرید
پروفیل (قوطی) 2×40×60 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
پروفیل (قوطی) 2×40×40 کیمیا پروفیل سیرجان بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
porofil-sirjan_1646710250

شرکت کیمیا پروفیل سیرجان

شرکت کیمیا پروفیل سیرجان واقع دراستان کرمان با هدف تولید مقاطع فولادی اعم از انواع پروفیل ها تاسیس شد. پروفیل ها اغلب در ساختمان سازی و ماشین سازی به کار می روند، Profile در زبان لاتین، به تجهیزاتی گفته می‌شود، که در ساخت درب، پنجره، لوله یا نمای ساختمان از آن‌ها استفاده می‌شود. انواع پروفیل بسته به نوع مصرفشان در صنعت به شکل های گوناگون، در سایز ها و ابعاد گوناگون تولید می‌شوند.
سطح مقطع آن به دو بخش تقسیم می‌شود:
پروفیل باز: تیر آهن، نبشی، ناودانی، میلگرد، تسمه
پروفیل بسته: لوله، قوطی، درب و پنجره، پی وی سی، کرکره برقی تقسیم می شود.
در فرآیند ساخت پروفیل، ورق فولادی به صورت رول وارد خط نبرد سرد شده و پس از فرم دهی به وسیله مواد مذاب آلیاژی درز جوش آن دوخته و تبدیل به پروفیل صنعتی میشود. و محصول نهایی در ابعاد مختلف ( پروفیل باز و بسته ) و مقاطع مستطیل و مربع در طول های ۶ الی ۱۲ متری برش میخورند.

استانداردهای محصولات کیمیا پروفیل سیرجان

ورق مصرفی در قوطی کیمیا پروفیل سیرجان با استانداردهای زیر تولید و دارای ترکیبات شیمیایی (سیلیس با 35/0، کربن با 3/0 تا 1/0، گوگرد 04/0، فسفر 04/0، منگنز 5/0) است.
استانداردJIS G3131
استاندارد DIN 2395

آدرس کارخانه کیمیا پروفیل سیرجان

سیرجان- شهرک صنعتی - کارخانه کیمیا پروفیل سیرجان

قیمت پروفیل کیمیا پروفیل سیرجان

کارخانه لوله و پروفیل کیمیا پروفیل سیرجان تولید کننده انواع پروفیل است. قیمت انواع پروفیل به ابعاد آن، شرکت سازنده و کیفیت محصول تولیدی بستگی دارد. هرچند عواملی اعم از تغییرات نرخ ارز، قیمت در بازار جهانی و عوامل سیاسی نیز بر قیمت این محصول تاثیر دارد. به دلیل تغییرات روزانه قیمت مقاطع فولادی لیست قیمت پروفیل کیمیا سیرجانی در سایت شهرآهن مدام در حال بروزرسانی است. برای تهیه این محصول همچنین اطلاع از آخرین قیمت پروفیل کیمیا پروفیل سیرجان با فروشگاه شهرآهن تماس بگیرید. این مجموعه با کارشناسان مجرب به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

محصولات تولیدی کیمیا پروفیل سیرجان

پروفیل ها از لحاظ معیارهای متفاوتی دسته بندی میشوند. یکی از دسته بندی ها، بر اساس نحوه ی تولید این محصول است.
پروفیل ساختمانی که این نوع پروفیل در صنعت ساختمان سازی به کار می‌روند. مانند استفاده در درب و پنجره‌های آلومینیومی.
و پروفیل صنعتی، محصولاتی هستند که در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، نظامی و غیره به عنوان قطعات و متعلقات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در سطوح مختلف صنعتی توجه به خصوصیت های مکانیکی و الکتریکی از اهمیت بالایی بهره مند بوده و در این راستا دانش فنی، تجربه کاری و امکانات تولیدی در جایگاه برگزیده ای قرار می گیرند به نحوی که توانایی تولید قطعات خاص با ویژگی های مشخص برای هر تولید کننده ساختمانی امکان پذیر نخواهد بود.

به طور کلی پروفیل‌ها، در انوع ساختمانی، کامپوزیتی، آلومینیومی و گالوانیزه تولید می‌شوند.

پروفیل ساختمانی

پروفیل ساختمانی اغلب در صنعت ساختمان سازی نظیر ساخت درب و پنجره های آلومینیومی خانه ها کاربرد دارد. انواع پروفیل ساختمانی عبارتند از:

• نورد گرم: این محصول از نورد گرم شمش فولادی ساخته شده و قوطی شکل است.
• نورد سرد: از شکل دادن ورق‌های فولادی از طریق خم کردن و پرس شدن ایجاد می‌شود و ناودانی شکل است. این پروفیل‌ها تنها برای کارهای سبک ساختمانی مانند ناودانی‌ها، تیرهای تکیه گاهی، سقف کاذب و از این قبیل کارهای سبک مناسب هستند.
• پروفیل مرکب: از اتصال و ترکیب نوع گرم و سرد ایجاد می شود.

پروفیل کامپوزیتی

پروفیل‌های کامپوزیتی در صنعت ساختمان ‌سازی و در شرایط آب و هوایی مرطوب، برای جلوگیری از پدیده خوردگی و افزایش عمر سازه در برابر ارتعاشات و لرزش‌هایی مانند زلزله استفاده میشود. همچنین این نوع محصول به دلیل خاصیت غیر کشسانی که دارد، در برابر لرزش و خوردگی مقاوم‌تر است. علاوه بر این‌ها استفاده از پروفیل‌های کامپوزیتی باعث سبک‌تر شدن وزن نهایی بنا و ساختمان می‌شود.

پروفیل آلومینیومی

پروفیل آلومینیومی در دو قالب ساختمانی و صنعتی تولید می‌شود. از این پروفیل برای بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان سازی به عنوان درب، پنجره و در سایر صنایع نیز به عنوان قطعات مختلف صنعتی استفاده می شود. این درها نسبت به در های آهنی از تلف شدن زیاد انرژی جلوگیری می کند. همچنین به دلیل داشتن رنگ روشن این پروفیل و سفیدی که دارد، احساس تمیزی بیشتری به ساختمان و خانه می دهد.

پروفیل گالوانیزه

برای مقاوم سازی هر چه بیشتر درب و پنجره های UPVC از پروفیل گالوانیزه استفاده می کنند. از مزایای استفاده از پروفیل گالوانیزه در این پنجره‌ها، جلوگیری از هرز شدن پیچ‌ ها و افتادگی بازشو ای درب و پنجره‌، افزایش مقاومت و استحکام در برابر فشارهای جوی در ارتفاعات بالا است.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق