نبشی ساختمانی شرکت سدید کاوه قم
محصول قيمت
نبشی سایز 8×80×80 سدید کاوه قم (6 متری) بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه
sadid-kave-ghom_547589301

شرکت سدید کاوه قم

مجتمع فولاد سدید کاوه در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی شکوهیه واقع در استان قم در زمینه تولید فلزات اساسی مانند نبشی به ثبت رسید. مجموعه فولاد قم به صورت سهامی خاص در حال فعالیت است و توانسته بخش هایی از نیاز بازار قم به محصولات فولادی اعم از نبشی فولادی را تامین نماید. در حال حاضر این مجموعه توانایی تولید بالغ بر ۷۰۰ هزار تن محصولات فولادی را به صورت سالیانه دارد.
نبشی سدید کاوه قم به صورت بال مساوی و سبک مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به تولید رسیده و پس از بررسی ترکیبات شیمیای، تست هایی چون خمش و برش بر روی محصولات تولیدی صورت میگیرد. در نهایت پس از تایید محصول برش و بسته بندی می‌شود. البته محصولات فاقد کیفیت مطلوب و دارای اشکال به انبار ضایعات هدایت می شوند.

آدرس کارخانه شرکت سدید کاوه قم

استان قم‌ - قم- شهرک‌صنعتی‌شکوهیه - بلوار‌آیت‌اله‌خامنه‌ای - نبش‌خ4 - قf50

استانداردهای محصولات شرکت سدید کاوه قم

نبشی شرکت سدید کاوه قم دارای استاندارد ملی شماره ISIRI 13968-1 است.
استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2
استاندارد روسی GOST 8510

قیمت فولاد شرکت سدید کاوه قم

قیمت فولاد شرکت سدید کاوه قم بسته به عوامل مختلفی مانند قیمت دلار، قیمت مواد اولیه، ترکیبات عناصر به کار رفته در فولاد و وزن محصول است. در حال حاضر به علت نوسانات بازار و متغیر بودن قیمت مقاطع فولادی اعم قیمت فولاد شرکت سدید کاوه قم بهتر است قبل از خرید لیست قیمت محصولات کارخانه نبشی قم را درسایت شهرآهن به نشانی shahrahan.com مشاهده کنید. مجموعه شهرآهن قیمت نبشی کاوه را به صورت لحظه ای در سایت قرار میدهد. همچنین می‌توانید به منظور خرید نبشی سدید کاوه قم باکیفیت بالا با مجموعه شهرآهن تماس بگیرید.

محصولات تولیدی شرکت سدید کاوه قم

کارخانه سدید کاوه قم تولیدکننده نبشی های سبک سایز 8*80*80 با بال مساوی است. نبشی 8 سدید کاوه قم با کمترین خطا ساخته می‌شود و تمامی استانداردهای ملی و بین المللی را داراست. هر نبشی 6 متری سایز 8 * 80 * 80 شرکت سدید کاوه قم دارای وزن 56 کیلوگرم است. نبشی 8 سدید کاوه قم در ساخت ستون و خرپا، ساخت سازه های آسانسور، سازه های فلزی و فضایی، ساخت فونداسیون ساختمانی و صنعتی و اتصال پل ها و ستون ها کاربرد دارد.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق