قیمت شمش فولادی تولید مشهد
محصول قيمت
شمش فولادی 125×125 مشهد (6 متری) بروزرسانی: 1400/07/29 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

معرفی شمش فولادی مشهد

شمش فولادی از فرآورده‌های میانی نورد فولاد است که به دو شکل بیلت (Billet) یا شمشال و بلوم (Bloom) یا شمش تولید می‌شود. هر شمش فولادی مشهد دارای گرید های 3sp , 4sp , 5sp , st37 , st52 , ck-45 است. شمش یکی از پر مصرف ترین محصولات فولادی در صنایع مختلف است. شمش مشهد با کربن بالا باعث افزایش استحکام محصول خروجی میشود. نبشی و ناودانی نیز بخشی از محصولات تولیدی کارخانه شمش فولاد مشهد است. هر نبشی دارای دو نوع بال است که این بال ها به فاصله عرضی تا نقطه خمیدگی اطلاق میشود. برای نامگذاری انواع نبشی ها از طول بال ها و ضخامت آنها استفاده می شود مانند نبشی بال مساوی با طول ۴۰ میلیمتر و ضخامت ۴ میلیمتر به صورت ۴۰*۴۰*۴ نامگذاری میشود.

کاربرد شمش فولاد تولید مشهد

نبشی ها از مهمترین مقاطع فولادی هستند که در اتصالات ستون های پل، اسکت چارچوب درهای بزرگ آهنی، قالب های فلزی، اسکلت های فلزی، خرپا، صفحات اتصال ستون ها به فنداسیون، اتصالات تیرآهن به بیم باربر و بسیاری از زمینه های دیگر کاربرد دارد.

شمش ccm sp5/125مشهد درصد مناسب کربن به کار رفته جهت تولید میلگردهای مستحکم در میلگردهای با سایز بالا و نیز میلگردهای با سایز پایین مناسب است.
ماده اولیه ساخت بسیاری از محصولات آهنی مانند میلگرد، تیرآهن، نبشی و ....شمش، بیلت و بلوم است.
شمش ccm sp5/125 مشهد جهت استفاده در مقاطعی که نیاز به چکش خواری و یا جوشکاری دارند مناسب نیستند.

قیمت شمش فولادی تولید مشهد

مقاطع شمش فولادی در بازار شامل 60x60 ، 80x80 ، 100x100 ، 120x120 ، 125x125 ، 150x150 ، 200x200 است. قیمت شمش آهن مشهد با توجه به نوسانات قیمتی ثابت نبوده و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع شمش فولادی تولید مشهد ویا مشخصات دیگر محصول میتوانید با مراکز مطمئنی از جمله مرکز شهرآهن ارتباط بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان مجموعه در زمینه محصولات فولادی بهره مند شوید. همچنین برای استعلام قیمت و خرید شمش فولادی 125×125 مشهد (6 متری) نیز با شماره مندرج در سایت شهرآهن تماس بگیرید.

کارخانه های تولید شمش فولادی مشهد

از بزرگترین تولید کنندگان شمش فولادی در استان خراسان میتوان به شرکت فولاد آذر ماهان، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، و همچنین دو واحد شمش نگين و توس حجت که شمش فولادي و مقاطع فولادي توليد می‌کنند اشاره کرد. براساس برنامه ريزي انجام شده تا سال 1400 ظرفيت توليد فولاد در كشور به 55 ميليون تن مي رسد كه سهم 

کارخانه شمش فولادی مشهد 

از اين ميزان 10 ميليون تن است. 

کارخانه شمش آهن مشهد 

که اغلب در زمینه تولید انواع نبشی ها تجربه زیادی دارند توانسته اند نبشی های بال مساوی با طول یکسان 6 متر در انواع اندازه های مختلف تولید نمایند. و نیاز گسترده کشور را در حوزه ساختمانی و صنعتی برآورده سازند.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق