نورد کوثر اهواز

قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز
میلگرد آجدار نورد کوثر اهواز
کلاف آجدار نورد کوثر اهواز
کلاف ساده نورد کوثر اهواز
میلگرد حرارتی نورد کوثر اهواز
محصول قيمت
میلگرد حرارتی 6.5 نورد کوثر اهواز (A1) بروزرسانی: 1401/05/23 تماس بگیرید
تیرآهن نورد کوثر اهواز
محصول قيمت
تیرآهن IPE 18 نورد کوثر اهواز 3,000,000 تومان -
تیرآهن IPE 16 نورد کوثر اهواز بروزرسانی: 1401/05/23 3,000,000 تومان -30,000
تیرآهن IPE 14 نورد کوثر اهواز بروزرسانی: 1401/05/23 2,300,000 تومان -30,000
تیرآهن IPE نورد کوثر اهواز
محصول قيمت
تیرآهن IPE 16 نورد کوثر اهواز بروزرسانی: 1401/05/23 3,000,000 تومان -
تیرآهن IPE 14 نورد کوثر اهواز بروزرسانی: 1401/05/23 2,300,000 تومان -
نتایج 1 تا 20 از کل 20 نتیجه
navard-kosar-ahvaz_1094189562

نورد کوثر اهواز

تاریخ تاسیس کارخانه نورد کوثر اهواز : 1381

ظرفیت تولید کارخانه نورد کوثر اهواز : 550 هزار تن

محصولات کارخانه نورد کوثر اهواز : تیرآهن ، میلگرد آجدار ، کلاف ساده ، کلاف آجدار

مشخصات محصولات کارخانه نورد کوثر اهواز :

1 : تیرآهن نورد کوثر اهواز : تیرآهن 14 ، تیرآهن 16 ، تیرآهن 18

2 : میلگرد آجدار نورد کوثر اهواز : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار

3 : کلاف ساده نورد کوثر اهواز : کلاف 6.5 صنعتی RST34 ، کلاف 6.5 ساختمانی 1006 ، کلاف 8 ساده A1 ، کلاف 10 ساده A1

4 : کلاف آجدار نورد کوثر اهواز : کلاف 8 آجدار ، کلاف 10 آجدار

نشانی کارخانه نورد کوثر اهواز :

کارخانه نورد کوثر در راستای سیاست های خودکفایی صنعتی و شکوفایی اقتصادی کشور در سال ۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۹۰ هزار متر مربع احداث و پس از نصب و راه اندازی تجهیزات، توسط متخصصین داخلی در سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسید. شرکت نورد کوثر اهواز با بهره گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات مدرن، قادر به تولید سالانه ۵۵۰ هزارتن مقاطع سبک فولاد ساختمانی شامل میلگرد کوثر اهواز ، ناودانی، نبشی و تسمه می باشد.

شما می توانید قیمت تیرآهن نورد کوثر اهواز ، وزن تیرآهن نورد کوثر اهواز ، قیمت میلگرد آجدار نورد کوثر اهواز ، وزن میلگرد آجدار نورد کوثر اهواز ، قیمت کلاف ساده نورد کوثر اهواز ، وزن کلاف ساده نورد کوثر اهواز ، قیمت کلاف آجدار نورد کوثر اهواز ، وزن کلاف آجدار نورد کوثر اهواز را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

قیمت میلگرد کوثر اهواز

قیمت میلگرد اهواز و سایر محصولات تولیدی در کارخانه شهر اهواز را می توانید در فروشگاه شهرآهن به صورت آنلاین مشاهده کنید. برای دریافت روز قیمت میلگرد اهواز به مشاوران فروش بخش میلگرد شهر آهن تماس بگیرید. برای دریافت قیمت لحظه ای میلگرد به صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید. جهت دریافت قیمت میلگرد اهواز می توانید با تماس با شماره تلفن های 09190187107 ، 09122955044 و 66315429  021 تماس گرفته و درخواست دریافت لیست قیمت میلگرد اهواز را نمایید . درخواست شما مبنی بر دریافت قیمت میلگرد اهواز  به صورت فکس و یا تلفن به صورت لحظه ای پاسخ داده می شود.

قیمت میلگرد اهواز

قیمت میلگرد اهواز به روز

قیمت میلگرد اهواز به روز را می توانید در سایت شهرآهن دنبال نمایید. قیمت روز میلگرد اهواز از نوسانات ارزی بسیار تأثیر گرفته و دچار تغییرات شده است. برای اطلاع از قیمت میلگرد اهواز به روز بر روی سایت شهرآهن کلیک نمایید.

قیمت میلگرد کوثر اهواز

قیمت میلگرد کوثر اهواز را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. کارخانه میلگرد کوثر اهواز در شهر اهواز دایر شده و تولید انواع محصولات فولادی اعم از میلگرد آجدار نورد کوثر اهواز، کلاف ساده نورد کوثر اهواز و کلاف آجدار نورد کوثر اهواز می پردازید. در تصویر زیر شما می توانید قیمت میلگرد کوثر اهواز را مشاهده کنید برای دریافت قیمت روز میلگرد اهواز با ما تماس بگیرید.

یکی از عواملی که بر قیمت میلگرد کوثر تأثیر می گذارد، خرید به صورت عمده یا شاخه ای است. یعنی اینکه اگر یک تن میلگرد را به صورت عمده از کارخانه میلگرد کوثر اهواز یا نمایندگی های فروش میلگرد خریداری کنیم، معمولا به قیمت پایین تری نسبت به اینکه همان یک تن میلگرد را به صورت شاخه جداگانه خریداری کنیم تمام می شود و مقرون به صرفه تر خواهد بود. عامل بعدی که می توان گفت مهم ترین عامل تغییر مداوم قیمت میلگرد است، نوسانات ارز و بازار فولاد است که معمولا به صورت لحظه ای و یا چند بار در طول هفته و ماه قیمت فولاد و در نتیجه قیمت میلگرد را تغییر می دهد.

قیمت میلگرد اهواز به روز

قیمت میلگرد اهواز به روز را می توانید در جدول مشاهده کنید. بدلیل نوسانات ارزی و تحولات منطقه ای قیمت میلگرد اهواز مدام در حال نوسان بوده و قیمت آن مرتب به روز می شود. قیمت جهانی آهن آلات افزایش داشته و به طبع بر روی قیمت روز سایر محصولات بویژه قیمت میلگرد اهواز نیز تأثیر گذار بوده است. به طور میانگین نسبت به سال گذشته قیمت میلگرد اهواز 70 درصد افزایش داشته است. برای دریافت قیمت میلگرد اهواز به روز با شماره های منرج در سایت شهرآهن تماس حاصل فرمایید.

قیمت میلگرد اهواز درب کارخانه

قیمت میلگرد اهواز درب کارخانه را می توانید به صورت آنلاین در فروشگاه شهرآهن مشاهده کنید. بسیاری از شما برای دریافت قیمت مناسب تر و اطمینان از اصل بودن میلگرد ترجیح می دهید میلگرد اهواز را مستقیما از درب کارخانه تهیه فرمایید. اما خرید حضوری از درب کارخانه هزینه های جانبی و اتلاف رمان را شامل می شود. شما می توانید میلگرد اهواز را به صورت اینترنتی با قیمت درب کارخانه از فروشگاه اینترنتی شهر آهن تهیه فرمائید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره برای پیش بینی قیمت میلگرد اهواز با مشاورین متخصص در شهرآهن تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها بهره مند شوید.

میلگرد اهواز

میله های تقویت شده فولادی که میلگرد نامیده می شوند، بیشتر در سازه های بتنی مسلح برای تقویت بتن تحت کشش استفاده می شوند. به دلیل اینکه مقاومت بتن در مقابل کشش پایین است و فقط در مقابل فشار مقاومت بالایی دارد، از بتن در میلگرد استفاده می شود. دلیل استفاده از میلگرد در بتن این است که بتن در برابر تنش های فشاری مقاومت خوبی دارد اما مقاومت آن در برابر کشش کم است که با استفاده از میلگرد مقاومت کششی آنرا افزایش می دهند. سطح میلگرد عموما به صورت آجدار ساخته می شود تا درگیری بهتری با بتن پیدا کند و چسبندگی خوبی با بتن داشته باشد. میلگرد ۱۴ آجدار A3 تولید شده در شرکت نورد کوثر اهواز، یک نوع میلگرد آجدار می باشد. البته برای کاربردهای خاصی، میلگردها به صورت ساده بدون آج نیز ساخته می شوند. مرسوم ترین نوع میلگرد، از جنس فولاد کربنی می باشد و معمولا به صورت میله های گرد و با استفاده از نورد گرم ساخته می شود. میلگرد در گریدهای مختلفی ساخته می شود که هر گرید تعیین کننده میزان تحمل آن میلگرد در مقابل بارهای کششی، قبل از این که تغییر شکلی در آن صورت بگیرد می باشد.

قیمت میلگرد اهواز

فاکتورهای زیادی بر قیمت میلگرد اهواز به روز تأثیر گذار می باشند. یکی از این فاکتورها اندازه های میلگرد است که بسته به اینکه ضخامت و طول میلگرد چقدر باشد، قیمت آن نیز تغییر می کند. البته طول بیشتر از ضخامت بر قیمت تاثیر می گذارد. از طرف دیگر، به دلیل اینکه قیمت فولاد به عنوان ماده اولیه، غالبا تعیین کننده قیمت میلگرد می باشد، قیمت میلگرد کوثر اهواز در فروشگاههای مختلف بازار تفاوت زیادی ندارد. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت روز میلگرد کوثر اهواز مؤثر است مقاومت در برابر خوردگی است، یعنی اگر میلگردها با آپوکسی پوشش داده شده باشند تا مقاومت آنها در برابر خوردگی افزایش یابد قیمت آنها نیز افزایش می یابد. میلگردهای پوشش داده شده برای استفاده در شرایط خورنده مانند دریا مناسب هستند، فقط باید قبل از استفاده در چنین شرایطی بررسی شوند که پوشش آنها فاقد شکاف و ناپیوستگی باشد، زیرا ناپیوستگی های موجود در پوشش آپوکسی می تواند منجر به خوردگی فولاد شود.

میلگرد کوثر اهواز

کارخانه نورد کوثر اهواز در سال 1381 احداث شد و در سال 1383 به بهره برداری رسید. این کارخانه سالانه 550 هزار تن مقاطع سبک فولاد ساختمانی مانند میلگرد، ناودانی، نبشی و تسمه تولید می کند. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد اهواز از جمله قیمت میلگرد 14 اهواز و سایر محصولات این کارخانه و همچنین اطلاع از سایر اطلاعات تماس مانند آدرس سایت میلگرد کوثر اهواز می توانید با شماره های درج شده در سایت، تماس حاصل فرمایید. قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز با قیمت روز های قبل ممکن است تفاوت داشته باشد، بنابراین توصیه می شود هنگامی که قصد خرید دارید، از فروشندگان در مورد قیمت سوال نمایید.

میلگرد خلیج اهواز

میلگرد خلیج اهواز نمونه ای بهترین محصولات تولیدی میلگرد اهواز است. شما می توانید برای خرید میلکرد خلیج اهواز با شماره های شهرآهن تماس حاصل فرمایید. مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس تولید کننده انواع میلگرد به صورت دوکی و شاخه ای و در سایزهای ۸ تا ۴۰ میلیمتر می باشد و فولاد تولید شده در این مجتمع به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. میلگرد خلیج اهواز در گریدهای A2 ،A1 و A3 با صفت مشخصه آج ۲۰۴، آج ۳۴۰ و آج ۴۰۰ تولید می شود. محصولات این شرکت در قسمت های مختلف تولید، کنترل کیفی می شوند و بنابراین کیفیت محصولات این شرکت بالاست. برای اطلاع از قیمت محصولات این شرکت با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما، تماس حاصل نمایید. 

 

09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل