02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

اتصالات وارداتی

باوجود نیاز گسترده بازار داخلی به محصولات فولادی اعم از اتصالات، میزان تولید داخلی پاسخگوی تامین نیاز این محصولات در بازار نیست و یا بسیاری از محصولات مورد نیاز در بازار ایران در داخل تولید نمی شوند و از خارج تامین می شوند. از این رو به دلیل تنوع بسیار زیاد تولید کنندگان و انواع محصولات، آنهایی را که از خارج تامین می شوند را به عنوان تولیدات وارداتی میشناسیم.

انواع اتصالات وارداتی

اتصالات وارداتی نیز علاوه بر تولیدات داخلی در انواع و کیفیت های متفاوت و ابعاد گوناگون به بازار های داخلی وارد شده و عرضه میشوند. این محصولات وارداتی شامل اتصالات فولادی وارداتی، اتصالات استیل وارداتی، اتصالات گالوانیزه وارداتی و... هستند، که از نوع رزوه ای و یا از نوع جوشی هستند. معمولا محصولات وارداتی نسبت به محصولات تولید داخل از قیمت بالاتری برخوردارند عوامل مختلفی باعث اختلاف قیمت محصولات است از جمله آنها میتوان به هزینه های حمل و نقل و در برخی موارد درجه کیفیت بالاتر و البته قیمت دلار اشاره کرد. از انواع اتصلات وارداتی نیز میتوان اتصالات رزوه ای مک چین و TUPY برزیل و همچنین بسیاری از اتصالات استیل یا فولاد ضد زنگ وارداتی را نام برد. این محصولات هم مانند دیگر محصولات از استانداردهای جهانی که برای صنایع مختلف تعریف شده، تولید می شوند.

رایجترین استانداردهای اتصالات وارداتی و خارجی

معروف ترین و متداول ترین استاندارد اتصلات وارداتی و خارجی که مطابق باآن تولید میشوند شامل استانداردهای ANSI, DIN, BS, ISO هستند. همچنین اتصالات پایپینگی در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، آب و فاضلاب، تاسیسات ساختمانی و صنعتی و... کاربرد فراوانی دارند.

مراکز معتبر فروش محصولات فولادی متعددی در داخل فعالیت میکنند از جمله آنها میتوان به فروشگاه شهرآهن اشاره کرد که توانسته با خدمت صادقانه مشتریان بسیاری را جذب نماید. برای تهیه اتصلات وارداتی و یا اطلاع ا زقیمت انواع اتصلات وادراتی میتوانید به سایت شهرآهن مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر
گسکت اسپیرال وند اتصالات وارداتی
محصول قیمت
گسکت تک رینگ PN16 سایز 1.2 وارداتی تماس بگیرید بروزرسانی: 1399/11/28
گسکت تک رینگ 1.2 کلاس 150 وارداتی تماس بگیرید بروزرسانی: 1399/11/28
کپ استیل جوشی اتصالات وارداتی
مهره ماسوره استیل دنده ای اتصالات وارداتی
نتایج 1 تا 24 از کل 525 نتیجه

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید