نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور امروز + خرید میلگرد فولاد خراسان

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد آجدار 32 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

32

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید

میلگرد آجدار 28 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 هفته قبل

کارخانه

28

کیلوگرم

A3

23,180 تومان
تغییر قیمت: ثابت

میلگرد آجدار 25 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 هفته قبل

کارخانه

25

کیلوگرم

A3

23,545 تومان
تغییر قیمت: 90
قیمت میلگرد 10 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد آجدار 10 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

10

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
قیمت میلگرد 12 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد آجدار 12 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

12

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
قیمت میلگرد 14 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

قیمت میلگرد 14 نیشابور

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

14

کیلوگرم

A3

23,730 تومان
تغییر قیمت: 90
قیمت میلگرد 16 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد 16 نیشابور

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

16

کیلوگرم

A3

23,730 تومان
تغییر قیمت: 90
قیمت میلگرد 18 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

قیمت میلگرد 18 نیشابور

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

18

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
قیمت میلگرد 20 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد آجدار 20 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

20

کیلوگرم

A3

23,730 تومان
تغییر قیمت: 90
قیمت میلگرد 22 نیشابور (فولاد خراسان)
محصول قيمت

میلگرد آجدار 22 نیشابور (A3)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

22

کیلوگرم

A3

23,730 تومان
تغییر قیمت: 90
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه
foolad-khorasan

مجتمع فولاد خراسان به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع‌های صنعتی در شرق کشور، از سال 1380 به عنوان عضو باشگاه تولیدکنندگان فولاد کشور وارد صحنه صنعتی شد. این مجتمع به منظور ایجاد خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی به محصولات استراتژیک، از تکنولوژی پیشرفته و استانداردهای ملی و بین‌المللی استفاده کرده و محصولاتی همچون میلگرد، شمش، آهن اسفنجی و بریکت تولید می‌نماید. این تولیدات نه تنها به توسعه صنعت فولاد در ایران کمک کرده، بلکه به اقتصاد کشور نیز سود رقم زده و از کادر فنی ماهری بهره می‌برد. از ارتقاء تکنولوژی و مدیریت در صنعت، مجتمع فولاد خراسان بهره‌برداری کرده و نقش مهمی در توسعه اقتصادی منطقه و کشور ایفا می‌کند.

مجتمع فولاد خراسان

فولاد خراسان از بزرگترین تولید کننده های فولاد در ایران است. فولاد خراسان در سال 1368 پایه گذاری و مطرح گردید. فولاد خراسان از بهترین نمونه های با کیفیت و مرغوب فولاد کشور است که در نیشابور خراسان راه اندازی و به مرحله تولید رسید. در حال حاضر کیفیت فولاد خراسان به گونه ای است که علاوه بر داخل برای صادرات و تجارت نیز کاربرد دارد.

مجتمع فولاد خراسان

مجتمع میلگرد مشهد

ظرفیت تولید مجتمع میلگرد مشهد به شرح زیر است:

  1. میلگرد: این مجتمع دارای ظرفیت تولید 550 هزار تن میلگرد در سال است. میلگرد یکی از محصولات اصلی تولیدی این کارخانه است.
  2. بیلت: مجتمع فولاد خراسان همچنین بیلت تولید می‌کند و دارای ظرفیت تولید 630 هزار تن بیلت در سال است.
  3. آهن اسفنجی: مجتمع دارای ظرفیت 6.1 میلیون تن آهن اسفنجی در سال است که از آن به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات فولادی مختلف استفاده می‌شود.

محصولات اصلی مجتمع فولاد خراسان شامل میلگرد آجدار و بیلت می‌شوند. میلگرد آجدار در انواع مختلفی با سایز‌ها از 10 میلیمتر تا 32 میلیمتر و آج 304 و 400 تولید می‌شود. این محصولات فولادی به عنوان مواد ساختمانی در پروژه‌های مختلف مصرف می‌شوند و در بازار ساخت و ساز ایران تاثیرگذار هستند.

شرکت فولاد خراسان

شرکت فولاد خراسان واقع در شمال غرب شهرستان نیشابور در خراسان است. شرکت فولاد خراسان قطب سوم فولاد در کشور شناخته می شود و مخاطبان خود را دارد و محصولات خود را بر استانداردهای بین المللی تولید ومحصولات آن به صورت سه دسته میلگرد ساده، میلگرد آجدار مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی دسته بندی می شود.  شرکت فولاد خراسان میلگردهای با کیفیت و عالی را با افتخار عرضه می کند. این میلگردها نه تنها در داخل ایران بلکه در بازارهای جهانی هم شناخته شده و مورد تقدير و تحسين قرار دارند. تولید کننده‌ای معتبر و با تجربه، فولاد خراسان بر اساس استانداردهای بین‌المللی کیفیت تمامی محصولات خود را تولید و عرضه می کند. مشتریان می توانند به شکل مطمئن از کیفیت و عمر مفید بالای میلگردهای ارائه شده توسط شرکت فولاد خراسان بهره‌برداری کنند.

شرکت فولاد خراسان

کارخانه میلگرد خراسان

کارخانه میلگرد خراسان با مساحت 1400 هکتار فعالیت خود را در زمینه نورد سبک فولادی ساختمانی آغاز کرد. این کارخانه در حال حاضر بیش از 5000 نفر نیروی مستقیم دارد و یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان میلگرد و فولاد در ایران محسوب می‌شود. نشانی دقیق کارخانه مجتمع فولاد خراسان در جاده نیشابور به شهر فیروزه است. برای خرید میلگرد خراسان با قیمت کارخانه  با ما به عنوان نمایندگی رسمی مسئول فروش میلگرد‌های نیشابور تماس بگیرید و سفارش محصولات مورد نظر خود را ثبت کنید..

میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور از جمله برند های بنام در بازار میلگرد است. کارخانه فولاد خراسان دو مدل میلگرد با نام های میلگرد نیشابور آجدار و میلگرد نیشابور ساده را تولید می کند. میلگرد نیشابور خراسان از جمله محصولات تولیدی مجتمع فولاد نیشابور خراسان است که در سال 1369فعالیت خود را آغاز کرد. مجتمع نیشابور توانست با استفاده از به کارگیری تکنولوژی جدید تولید محصولات ساختمانی خود را به 550هزارتن در سال برساند.

قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور به عنوان یکی از مواد ساختمانی اساسی در بازار مصرفی ایران مورد توجه می‌باشد. این محصول از نوع میلگرد ساده و میلگرد آجدار تولید می‌شود و به دلیل استفاده گسترده در صنعت ساخت و ساز، عوامل متعددی قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهند. عوامل تاثیر‌گذار بر قیمت میلگرد نیشابور شامل نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد، قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا، هزینه‌های تولید، هزینه حمل و نقل، مالیات‌ها و سیاست‌های دولتی در این زمینه است. با توجه به نوسانات متداول در عوامل مذکور، قیمت میلگرد نیز تغییرات متنوعی را تجربه می‌کند. متوسط قیمت میلگرد امروز در بازار ایران معمولا در واحد هزار تومان برای هر تن اعلام می‌شود و این میزان به توجه به شرایط بازار و تأثیر عوامل مختلف می‌تواند تغییر کند. به طور کلی  قیمت میلگرد نیشابور به نسبت سایر برندهای میلگرد در بازار با قیمت مناسب تری ارائه می شود و همین امر باعث شده متقاضیان زیادی را جذب کند. قیمت میلگرد نیشابور اگرچه به سایز و قطر آن ها بستگی دارد، اما نوسانات ارزی بازار نیز بی تاثیر بر قیمت آن نبوده و نسبت به سال گذشته کمی با افزایش قیمت رو به رو بوده است. اگرچه میلگرد نیشابور به نسبت سایر آهن آلات با افزایش قیمت کمتری رو به رو بوده است

کارخانه میلگرد نیشابور

کارخانه میلگرد نیشابور با افتخار از تکنولوژی‌های نوین در صنعت فولاد بهره می‌برد و به استانداردهای جهانی و کیفیت بالا در تولید محصولات فولادی پایبند است. این مجتمع، ظرفیت تولید قابل توجهی دارد که در حال حاضر شامل:

  • کارخانه نورد با ظرفیت سالانه تولید 600 هزار تن.
  • کارخانه‌های فولادسازی شماره 1 و 2 با ظرفیت 1.4 میلیون تن.
  • کارخانه‌های آهن اسفنجی 1 و 2 با ظرفیت 1.6 میلیون تن.
  • کارخانه گندله‌سازی با ظرفیت 2.5 میلیون تن در سال.

این مجتمع به وسیله تولید محصولات با کیفیت و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته به توسعه صنایع ساختمانی و عمرانی کمک می‌کند. از جمله تاثیرات مثبت آن می‌توان به ایجاد اشتغال برای حدود 5 هزار نفر به صورت مستقیم اشاره کرد. محصولات این مجتمع نیز در صنایع نوردکاری و سایر صنایع مرتبط به کار می‌روند. در حقیقت کارخانه میلگرد نیشابور قطب سوم فولاد کشور در تولید صنایع ساختمانی معرفی شده است. کارخانه میلگرد نیشابور توانست تاییدیه های استاندارد بین المللی را دریافت کند و محصولات میلگرد آجدار را تحت آنالیز A3 در سایز های ۱۰، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸ و ۳۲ ، آنالیز A3 وارد بازار داخلی و بین المللی کند. قیمت میلگرد نیشابور درب کارخانه را می توانید از کارشناسان فروش ما در شهرآهن جویا شوید. فروشگاه اینترنتی شهرآن با حذف واسطه ها تلاش کرده است تا میلگرد نیشابور را به قیمت درب کارخانه به دست شما عزیزان در هرکجای کشور برساند.

کارخانه میلگرد نیشابور

مشخصات میلگرد نیشابور

کارخانه فولاد خراسان میلگردهای متنوعی تولید می‌کند که به دو دسته اصلی میلگرد ساده و میلگرد آجدار تقسیم می‌شوند. در ادامه، مشخصات هر یک از این نوع میلگردها را بیشتر توضیح می‌دهیم:

میلگرد ساده:

میلگرد ساده از سایزهای 10 میلی‌متر تا 50 میلی‌متر تولید می‌شود. این محصولات با قطرهای مختلفی عرضه می‌شوند.

میلگرد ساده با حداقل ازیاد طول نسبی 25 درصد تولید می‌شود. این ویژگی نشان‌دهنده توانایی مقاومت و استحکام میلگرد در تنش و کشش مختلف است.

میلگرد آجدار:

 میلگرد آجدار نیز در گرید A3 تولید می‌شود که نمایانگر کیفیت بالا و استحکام مناسب آن است.

میلگرد آجدار نیشابور با سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شود.

 میلگرد آجدار در دو نوع آج 304 و آج 400 تولید می‌شود. این آج‌ها نمایانگر ویژگی‌های خاص و مشخص میلگرد آجدار هستند.

تمامی این محصولات از کارخانه فولاد خراسان با استفاده از فرآیندهای فولادسازی پیشرفته و با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌شوند.

قیمت میلگرد نیشابور در بجنورد

قیمت میلگرد نیشابور در بجنورد مورد تقاضای بسیاری از افراد است. متاسفانه وجود واسطه ها در امر خرید و فروش میلگرد نیشابور، قیمت این محصل را به طرز نجومی افزایش داده است، از این رو متخصصین شهرآهن با تلاش شبانه روزی خود توانستند این ارمغان را بهمراه بیاورند تا قیمت میلگرد نیشابور  در بجنورد را به قیمت درب کارخانه را برای تمامی مشتریان قابل دستیابی کنند. برای اطلاع از قیمت کارخانه میلگرد نیشابور با شماره های مندرج در پایین سایت تماس حاصل فرمایید.

نمودار قیمت میلگرد نیشابور

 مشاهده نمودار قیمت میلگرد نیشابور و استفاده از آن به عنوان یک ابزار تحلیلی می‌تواند به کسب سود و جلوگیری از ضررها در بازار کمک کند، اما توجه به تنها یک نمودار به تنهایی نباید به عنوان اساس تصمیم‌گیری در خرید و فروش میلگرد مورد استفاده قرار گیرد. تحلیل نمودار قیمت میلگرد نیاز به درک عوامل بسیاری دارد و به تنهایی نمی‌تواند کافی باشد، اما این را در نظر بگیرید که عوامل بنیادی نیز در تحلیل قیمت میلگرد مهم هستند. اطلاعاتی مانند تولید، تقاضا، شرایط بازار جهانی، تغییرات اقتصادی و سیاسی و ... می‌توانند تاثیرگذار باشند. در ادامه نمودار قیمت میلگرد نیشابور را در بازه زمانی مشخص مشاهده می کنید و متوجه خواهید شد که چگونه با نوسان قیمت همراه است. شهر آهن نمودار قیمت میلگرد نیشابور را برای محصولات آن قرار داده است. با مشاهده نمودار تغییرات قیمت 15 روز گذشته میلگرد نیشابور می توانید بررسی های لازم را قبل از خرید انجام دهید.