مجتمع فولاد شاهرود

قیمت میلگرد مجتمع فولاد شاهرود
محصول قيمت
میلگرد آجدار 32 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 تماس بگیرید
میلگرد آجدار 28 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 تماس بگیرید
میلگرد آجدار 10 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 15,230 تومان -90
میلگرد آجدار مجتمع فولاد شاهرود
محصول قيمت
میلگرد آجدار 32 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 تماس بگیرید
میلگرد آجدار 28 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 تماس بگیرید
میلگرد آجدار 25 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -100
میلگرد آجدار 22 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -100
میلگرد آجدار 20 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -100
میلگرد آجدار 18 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -90
میلگرد آجدار 16 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -90
میلگرد آجدار 14 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 14,590 تومان -90
میلگرد آجدار 12 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 15,140 تومان -
میلگرد آجدار 10 شاهرود (A3) بروزرسانی: 1401/07/02 15,230 تومان -
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه
foolad-shahrood_2124560794

مجتمع فولاد شاهرود

تاریخ تاسیس مجتمع فولاد شاهرود : 1385

ظرفیت تولید مجتمع فولاد شاهرود : 200 هزار تن

محصولات مجتمع فولاد شاهرود : میلگرد آجدار

مشخصات مجتمع فولاد شاهرود :

1 : میلگرد آجدار مجتمع فولاد شاهرود : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

نشانی مجتمع فولاد شاهرود : کیلومتر 12 جاده شاهرود – دامغان

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار مجتمع فولاد شاهرود ، وزن میلگرد آجدار مجتمع فولاد شاهرود را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

میلگرد شاهرود

میلگرد شاهرود به صورت میلکرد آجدار ارائه می شود. میلگرد به میله های فولادی تقویت کننده آجداری گفته می شود که در بتن مسلح کاربرد دارد. بتن ماده ای است که مقاومت زیادی در برابر تنش های فشاری دارد اما در مقابل تنش های کششی نسبتا ضعیف می باشد. برای جبران این عدم تعادل در رفتار بتن، میلگرد در داخل آن قرار داده می شود تا بارهای کششی را تحمل کند. معمولا سطح میلگرد آجدار است که برای در گیر کردن فولاد در بتن است و باعث افزایش سطح درگیری میلگرد و بتن می شود. معمول ترین نوع میلگرد از فولاد کربنی است و از نورد گرم برای ساخت آنها استفاده می شود. میلگرد دارای گریدهای مختلفی می باشد که این گریدها در میزان تنش تسلیم متفاوت می باشند.


قیمت میلگرد شاهرود

قیمت میلگرد شاهرود بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود . یکی از این فاکتورها ابعاد آن، یعنی ضخامت و طول آن می باشد که با تغییر آن ها، قیمت میلگرد شاهرود شاخه ای نیز تغییر می کند. البته تاثیر ضخامت بر قیمت کمتر از طول است. بعضی از تولیدکنندگان میلگرد با اضافه شدن طول میلگرد، قیمت آنرا به مقدار کمتری نسبت به طول آن افزایش می دهند. مثلا قیمت یک میلگرد نیم اینچی با طول 10 فوت حدود سه برابر همان میلگرد با طول 2 فوت است. فاکتور مؤثر دیگر قیمت فولاد خام است و به دلیل اینکه فولاد قیمت مشخصی دارد، قیمت میلگرد نیز در فروشگاه ها و شهرهای مختلف تفاوت زیادی ندارد.

یکی دیگر از عواملی که در قیمت میلگرد شاهرود نقش دارد، مقاومت آن در برابر خوردگی است، یعنی میلگردهای دارای پوشش آپوکسی که در برابر خوردگی مقاوم هستند، قیمت بیشتری نسبت به میلگردهای بدون پوشش (که به آنها میلگرد سیاه گفته می شود) دارند. لازم به ذکر است، باید قبل از نصب این میلگردها در شرایط بسیار خورنده مانند دریا،آنها را بررسی کرد، زیرا شکاف ها و ناپیوستگی هایی که ممکن است در پوشش آپوکسی وجود داشته باشد، می تواند باعث ایجاد خوردگی در فولاد شود.

قیمت روز میلگرد شاهررود

یک تن میلگرد می تواند شامل تعداد متفاوتی میلگرد شود که به ضخامت آنها بستگی دارد. محاسبات پایین تعداد میلگرد در یک تن را برای میلگردهایی با طول 20 فوت بر مبنای وزن هر میلگرد محاسبه می کنند.
• 3/8" x 20' = 266 عدد
• 1/2" x 20' = 150 عدد
• 5/8" x 20' = 96 عدد
• 3/4" x 20' = 67 عدد
اگر میلگرد را به صورت عمده و بر حسب تن خریداری کنیم، قیمت پایین تری نسبت به اینکه بخواهیم یک تن میلگرد را به صورت شاخه های جداگانه خریداری کنیم خواهد داشت. همچنین قیمت میلگرد شاهرود درب کارخانه پایین تر از قیمت بازار خواهد بود. اما مهمترین عامل تعیین کننده قیمت میلگرد شاهرود به روز، نوسانات بازار می باشد که حتی باعث تغییر قیمت میلگرد از یک روز به روز دیگر می شود و در بعضی مواقع که نوسانات قیمت خیلی زیاد است، قیمت اعلام شده به مشتری، بیشتر از 1 ساعت اعتبار ندارد. پس برای اطلاع از قیمت میلگرد شاهرود در بازار و قیمت میلگرد شاهرود امروز، در زمان خرید قیمت بگیرید. بعضی از فروشندگان میلگرد فقط فروش عمده دارند و معمولا کمتر از 10 تن میلگرد به مشتری نمی فروشند و بیشتر مشتریان آنها صاحبان مشاغل بزرگ ساختمانی هستند و قیمت اعلام شده از طرف آنها نیز مربوط به خرید عمده می باشد. پس برای خرید میلگرد برای کارهای کوچک، باید به فروشندگانی که میلگرد را به صورت شاخه ای نیز می فروشند مراجعه کنید.

تلفن فولاد شاهرود

مجتمع فولاد شاهرود از سال 1385 در عرصه تولید میلگرد فعالیت دارد و انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز 8 تا 32 تولید می کند. وزن میلگرد شاهرود کاملا استاندارد می باشد. محل کارخانه، کیلومتر 12 جاده شاهرود دامغان است. از جمله فعالیت های این شرکت طراحی، ساخت و تولید انواع مصنوعات فلزی و غیر فلزی و فولادی با کیفیت می باشد. این شرکت بر اساس تولید 200 هزار تن میلگرد و یا نبشی طراحی شده است که به دلایلی میلگرد به عنوان محصول اصلی این کارخانه برگزیده شده است و کیفیت میلگرد شاهرود بالاست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و قیمت آنها می توانید با تلفن های درج شده در قسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایید و از شماره تلفن کارخانه فولاد شاهرود اطلاع یابید.

شرکت فولاد شاهرود

با عنایت به لایحه قانونی اصلاح قانون تجارت، مصوب اسفندماه ۱۳۴۷ و همچنین با رعایت سایر قوانین و مقررات و با الهام از اصول سوم و چهل‌وسوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به منظور مشارکت در امور اقتصادی و عادلانه بر طبق ضوابط اسلامی، جهت ایجاد رفاه و تامین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت، شرکت فولاد شاهرود در سال ۱۳۸۰ در اداره ثبت شرکت‌های شاهرود به ثبت رسید و با اخذ جواز تاسیس ، احداث کارخانه ۲۰۰۰۰۰ تنی تولید میلگرد را هدف قرارداد و در این راستا با سازماندهی سهامداران در قالب شرکت‌های سرمایه‌گذار و صنعتی کار خود را آغاز نمود . این شرکت افزایش سرمایه‌ای به مبلغ ۸۵ میلیارد ریال را طی مدت ۳ سال با حمایت و مساعدت سهامداران، محقق نمود تا کارخانه‌ای که در ۱۰ کیلومتری غرب شاهرود و در نزدیکی شاهراه ارتباطی جاده‌ای تهران – مشهد و در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار واقع گردیده است تاسیس گردد .

شرکت فولاد شاهرود پس از طی فراز و نشیب‌های بسیار و رویارویی با مشکلات بزرگ و کوچک، در سال ۱۳۸۷ و با توانایی تولید انواع میلگردهای ساده و میلگرد آجدار از سایز ۸ الی ۳۲ ، توانست قدم بر عرصه تولید‌کنندگان محصولات فولادی در کشور گذارد. افزایش ظرفیت تولید از اهداف کوتاه‌مدت شرکت بوده است و برای این منظور پس از بررسی‌های زیاد، با افزایش سرمایه و با افزودن ۴ عدد استند به مجموعه نورد مداوم و تجهیز Tempcore به خط تولید، موفق به افزودن ظرفیت تولید و همچنین تولید میلگرد با استاندارد آج ۴۰۰ شده است . برای اطلاعات بیشتر از تلفن شرکت فولاد شاهرود, تلفن کارخانه فولاد شاهرود و سایت مجتمع فولاد شاهرود
مراجعه فرمائید.

فرآیند تولید مجتمع فولاد شاهرود

فرآیند تولید میلگرد در شرکت بشرح ذیل می باشد : ۱- ورود شمشهای فولادی ساختمانی نظیر ۵SP ، ۳SP و … با سطح مقطع ۱۵۰× ۱۵۰،۱۳۰×۱۳۰ و یا ۱۲۵× ۱۲۵ پس از ورود مواد اولیه، ابتدا مواد ورودی از نظر ابعاد، شکل ظاهری که شامل ترک، اتصال سرد و …. و همچنین جنس کنترل شده، در صورت عدم تأئید ، محموله عودت داده می شود و در صورت تأئید، محموله در جای مناسب مربوط به مواد اولیه تخلیه می گردد. ۲- برش کلیه شمش ها صرف نظر از سایز به طول ۴ متر به وسیله هواگاز و یا گیوتین برش شمش. ۳- شارژ شمش های برش خورده به داخل کوره وافزایش دمای شمش ( بینC 1100º-C 1150º ) ۴- دیسشارژ شمش آماده شده به داخل خط ( به سمت استند اول )در صورتی که شمش ۱۵۰×۱۵۰ باشد استند اول (Roughing ) 5 پاس رفت و برگشتی برروی آن انجام می دهد.و درصورتی که شمش ۱۳۰× ۱۳۰باشد استند رافینگ ۳ پاس رفت و برگشت بر روی آن انجام می دهد. ۵- سپس شمش وارد استندهای افقی و عمودی میانی( Intermediate )گشته و بسته به سایز محصول بصورت پیوسته از ۶ الی ۸ استند میانی عبور می نماید که همچنان به طول آن افزوده شده و سطح مقطع کاهش پیدا می کند. در بین اولین استند عمودی و دومین استند افقی یک قیچی وجود دارد که کار برش سر شمش را انجام می دهد. ۶- پس از این مرحله شمش در حال حرکت توسط قیچی دیگری که در فاصله بین گروه میانی و نهایی قرار دارد سرزنی و ته زنی می گردد. ۷- پس از آن شمش وارد استندهای افقی، عمودی نهایی(Finishing ) گشته ( بسته به سایز محصول از ۲ الی ۶ استند نهایی شمش عبور می کند.) پس از خروج از استند آخر میلگرد یا محصول نهایی تولید شده است. در صورت تولید محصول آجدار، میلگرد در استند آخر آج زنی هم می گردد

قیمت میلگرد شاهرود شاخه ای

 مجتمع فولاد در شاهرود سمنان در سال 1385 شروع به فعالیت در زمینه تولید میلگرد کرد. در حال حاضر میلگرد شاهرود بیش از 200000 تن میلگرد در سال تولید می کند. میلگرد های تولید شده در مجتمع فولاد شاهرود میلگرد آجدار بوده که با استانداردهای A2و A3در اندازه های 10، 12، 14، 16، 18،20،22 و25 تولید می شود. قیمت میلگرد شاهرود باتوجه به نوع و سایز آن متفاوت خواهد بود. البته نوسانات ارزی نیز بی تأثیر بر قیمت میلگرد شاهرود نبوده و نسبت به سال گذشته با افزایش قیمت همراه بوده است.مطابق با آخرین بروزرسانی در تاریخ 96/12/07 , آخرین قیمت میلگرد شاهرود به شرح زیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز میلگرد شاهرود با شماره تلفن های 09190187107 و 09122955044 تماس حاصل فرمایید.

كارخانه ميلگرد شاهرود

کارخانه میلگرد شاهرود واقع در کیلومتر 12 جاده شاهرود – سمنان است و محصولات تولیدی آن میلگرد فولادی ساده و میلگرد آجدار می باشد. مدیر عامل کارخانه میلگرد شاهرود در حال حاضر آقای اسد الله فرشاد بوده و مدیرعامل آن آقای سید محمد میرحسینی است. میلگرد تولیدی در کارخانه شاهرود با استاندارد A2 مقاومت تسلیمی 3000 و مقاومت کششی 5000 است. میلگرد با استاندارد A3 مقاومت تسلیمی 4000 و مقاومت کششی 6000 است.

وزن میلگرد شاهرود

وزن میلگرد شاهرود بسته به نوع آن متفاوت خواهد بود. برای اطلاع دقیق از نحوه محاسبه به صفحه جدول وزن میلگرد مراجعه فرمایید و جدول وزن میلگرد را در آن صفحه ببینید.

قیمت میلگرد شاهرود درب کارخانه

قیمت میلگرد شاهرود درب کارخانه با قیمت آن در بازار متفاوت است. بسیاری برای کاهش هزینه ها و اطمینان از کیفیت محصول تمایل به خرید میلگرد شاهرود مستقیما از درب کارخانه دارند. اما باید گفت هزینه های جانبی و اتلاف زمان قابل چشم پوشی نیست. شهرآهن برای رفاه حال شما عزیزان امکان خرید اینترنتی میلگرد شاهرود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه برای شما فراهم کرده است.

قیمت میلگرد شاهرود در بازار

قیمت میلگرد شاهرود در بازار دارای نوسان است. اگرچه نوسانات لحظه ای بر اساس نرخ ارز وجود دارد اما دلالان نیز بر نوسانات قیمت بازار دامن زده اند. قیمت میلگرد شاهرود با مناسب ترین قیمت بازار و بهترین کیفیت را از ما بخواهید. قیمت میلگرد شاهرود شاخه ای می باشد. وزن هر شاخه بر اساس قطر میلگرد به کار رفته محاسبه می شود. عمده میلگرد شاهرود توسط کارخانه فولاد شاهرود تولید می شود.
آدرس کارخانه میلگرد شاهرود
کیلومتر 12 جاده شاهرود - دامغان خرید میلگرد شاهرود برای خرید قیمت میلگرد شاهرود هم اکنون واحد فروش شهرآهن به شماره تلفن های 09190187107 و 09122955044 تماس حاصل فرمایید.
 

09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل