118-iran-espiral

تاریخ تاسیس کارخانه گروه صنعتی ایران اسپیرال : 1373

ظرفیت تولید کارخانه گروه صنعتی ایران اسپیرال :

محصولات کارخانه گروه صنعتی ایران اسپیرال : لوله فولادی اسپیرال

مشخصات محصولات کارخانه گروه صنعتی ایران اسپیرال : سالانه 180000 تن

نشانی کارخانه گروه صنعتی ایران اسپیرال : اصفهان٬ کیلومتر 35 جاده نائین

شرکت ایران اسپیرال تولید کننده انواع لوله فولادی اسپیرال (لوله های اسپیرال شبکه آبرسانی و نفت ، گاز) می باشد. کارخانه لوله سازی ایران اسپیرال در سال 1373 در شهرک صنعتی سگزی واقع در کیلومتر 52 شرق اصفهان به بهره برداری رسیده است.

شرکت تولید لوله اسپیرال

شرکت تولید لوله اسپیرال یکی از تولید کننده های انواع لوله های فولادی مارپیچ یا اسپیرال دارای قطر 16 تا 120 اینچ می باشد.
هدف اصلی از احداث کارخانه اسپیرال تامین لوله های مورد نیاز خطوط انتقال آب است. لوله هایی که توسط این کارخانه تولید می شوند از نوع درز جوش اسپیرال هستند. وجود دو خط تولید، امکان تولید دو لوله با قطر های مختلف را به صورت هم زمان فراهم می کند. تکنولوژی خط تولید از کشورهای صاحب نامی مانند PRD آمریکا و HOESCH آلمان است و لوله های تولیدی تا زمان حال در طرحهای مختلف آبرسانی، صنایع پتروشیمی و نیروگاههای مختلف استفاده شده است. تولید درز جوش اسپیرال در سراسر دنیا میسر نمی باشد که با این روش تولید می توان با هر میزان عرض ورق انواع لوله با قطرهای بالا تولید نمود.

شرکت تولید لوله اسپیرال

شما می توانید قیمت لوله اسپیرال گروه صنعتی ایران اسپیرال ، وزن لوله اسپیرال گروه صنعتی ایران اسپیرال را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق