شرکت نورد سجاد

ناودانی ساختمانی شرکت نورد سجاد
محصول قيمت

ناودانی 8 سبک سجاد (6 متری)

بروزرسانی: 4 روز قبل

6

کارخانه

8

متر

سبک

تماس بگیرید

ناودانی 10 سبک سجاد (6 متری)

بروزرسانی: 4 روز قبل

6

کارخانه

10

متر

سبک

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
navard-sajad

شرکت فولاد نورد سجاد

شرکت فولاد نورد سجاد در شهرستان گرمسار استان سمنان در زمینه تولید انواع سپری، ناودانی و ورق فولادی از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت به عنوان یکی از واحدهای برتر در تولید انواع محصولات فولادی در کشور شناخته شده است.
در حال حاضر شرکت فولاد نورد سجاد تامین کننده ای قابل اطمینان برای انواع ناودانی بال شیب دار با کیفیت و خواص مکانیکی عالی در سایزهای متفاوت و با تلرانس های بسیار دقیق به شمار میرود. از جمله مصارف محصول ناودانی می توان به استفاده در صنایع سازه های فلزی و فضایی، ماشین آلات، اسکلت کامیون، ساختمان سازی، ساخت ستون و خرپا ، ساخت سازه های آسانسور، ساخت فونداسیون های ساختمانی و صنعتی و اتصالات پل ها وستون ها، تجهیزات ساخت و ساز اشاره کرد.پ

آدرس کارخانه شرکت نورد سجاد

استان سمنان - شهرستان گرمسار - شهر گرمسار - ناحيه صنعتی جنت آباد

استانداردهای محصولات فولاد نورد سجاد

ناودانی های شرکت نورد سجاد بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید شده و کاربردهای بسیاری درسازه های فلزی صنعتی و ساختمانی دارند. استاندرادهای ناودانی این شرکت عبارتند از:
محصولات شرکت نورد سجاد بر اساس استاندارد ملی شماره ۱-۴۴۷۷
استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1:2009 برای ناودانی های سنگین
استاندارد روسی GOST 8240: 1997 برای ناودانی های سبک
شرکت فولاد نورد سجاد تامین کننده انواع ناودانی از سایز U_80 تا U_100 است که مطابق جداول استاندارد متغییرهای ارتفاع ناودانی ، عرض بال ، ضخامت جان ، ضخامت بال ، شعاع گوشه در وزن ناودانی بخش بسزایی دارد.

قیمت فولاد شرکت نورد سجاد

کارخانه نورد سجاد انواع نبشی و ناودانی با کیفیت های متفاوت تولید و بسته به ابعاد آنها با قیمت های متفاوتی عرضه می‌کند. در حال حاضر این شرکت نبشی 4 و 5 به طول 6 متر تولید می‌کند. به علت نوسانات اخیر بازار قیمت تمامی مقاطع فولاد ثابت نبوده و مدام در حال تغیر است در همین راستا مرکز شهرآهن لیست کاملی از قیمت محصولات فولادی نورد سجاد اعم از قیمت نبشی نورد سجاد و قیمت ناودانی نورد سجاد تهیه نموده و دراختیار خریداران قرار میدهد. برای تهیه نبشی و ناودانی شرکت نورد سجاد با کیفیت بالا و مناسبترین قیمت و یا برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت فروشگاه شهرآهن مراجعه نمایید.

محصولات تولیدی شرکت نورد سجاد

نبشی و ناودانی دو محصول بسیار پر کاربرد در صنعت ساخت و ساز به شمار می روند که از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد در صنعت متفاوت هستند.
نبشی: پروفیلی که دارای دو ضلع عمود بر هم باشد نبشی گفته می شود که در صنعت ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد.
ناودانی: پروفیل های U شکل در صنعت که با نام ناودانی شناخته می شوند و به دو روش پرسی که در این روش ناودانی با پرس تولید شده و در روش فابریک که از ابتدا به صورت ناودانی از خط تولید خارج میشود.

انواع سپری های کارخانه نورد سجاد

سپری یکی از مهم ترین محصولات فولادی در صنعت ساخت و ساز محسوب میشود. کاربرد عمده این پروفیل در ساخت انواع درب و پنجره، ساخت سازه های فلزی، ستون و خرپا مورد مصرف قرار میگیرد و در ضخامت های 0.9 تا 2.5 میلی متر تولید و به بازار عرضه میشود.
سپري ٣ طول ٦ متر
سپري ٤ طول ٦ متر
سپري ٤ طول ١٢ متر
سپري ٥ طول ٦ متر
سپري ٥ طول ١٢ متر
سپري ٦ طول ٦ متر
سپري ٦ به طول ١٢ متر
سپري ٤ طول ٥ متر الي 8/5
سپري ٥ طول ٥ متر الي 8/5