ورق سیاه مجتمع فولاد سبا
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
foolad-saba_39413334

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد سبا : 1381

ظرفیت تولید کارخانه فولاد سبا : 700 هزار تن

محصولات کارخانه فولاد سبا : ورق سیاه

مشخصات محصولات کارخانه فولاد سبا :

1 : ورق سیاه فولاد سبا : ورق سیاه 2 رول 1000 ، ورق سیاه 2 رول 1250 ، ورق سیاه 2.5 رول 1000 ، ورق سیاه 2.5 رول 1250 ، ورق سیاه 3 رول 1500 ، ورق سیاه 4 رول 1500 ، ورق سیاه 5 رول 1500 ، ورق سیاه 6 رول 1500 ، ورق سیاه 8 رول 1500 ، ورق سیاه 10 رول 1500 ، ورق سیاه 12 رول 1500

مجتمع فولاد سبا نخستین واحد تولید کننده ورق های فولادی ضد زنگ کشور است. شرکت فولاد سبا که زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد، در سال ۱۳۸۱ به بهره برداری رسید. عمده محصولات کارخانه فولاد سبا شامل ورق سیاه سبا ، ورق های ضد زنگ ۴۰۹ فریتی، قابلیت جوشکاری بالا، ساختمانی، کششی عمیق و تجاری می باشد. تولید فولاد در این کارخانه به روش ذوب در کوره ی قوس الکتریکی و ریخته گری مداوم می باشد. واحد های اصلی تولیدی این کارخانه عبارتند از : واحد فولاد سازی، واحد ریخته گری تختال نازک و واحد نورد گرم ورق. به کار گیری تجهیزات متالورژی LF, VOD و FDP باعث بالا بردن سطح کیفی تولیدات این مجتمع شده است. ظرفیت تولیدی این کارخانه ۷۰۰ هزار تن در سال می باشد که تا ۲/۸ میلیون تن در سال قابل توسعه است.

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

با توجه به تغییرات قیمت آهن و فولاد در بازار برای دریافت قیمت ورق سیاه فولاد سبا می توانید به وب سایت شهرآهن سر بزنید و از قسمت محصولات شرکت فولاد سبا قیمت های ورق سیاه را مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت ها و اطمینان خاطر هنگام خرید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از دریافت قیمت نهایی سفارش خودتان را ثبت نمایید. سیاست های قیمت گذاری بر روی محصولات با توجه به مواد اولیه و نوع خدمات متفاوت است از این رو اگر بخواهید کیفیت و قیمت محصولات فولاد سبا را با دیگر رقبا مقایسه کنید باید به روش تولید ورق ها دقت کنید به عنوان مثال تولید ورق سیاه به روش قوس الکتریکی و خلا VOD یک بستر برای تولید ورق های صنعتی ایجاد کرده است.

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

شرکت فولاد سبا اصفهان

شرکت فولاد سبا اصفهان نخستین واحد تولید کننده ورق های فولادی ضد زنگ کشور است. این واحد صنعتی تولید فولاد که زیر مجموعه ای از شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد، از سال 1376 شروع به فعالیت و در سال 1381 به بهره برداری رسید. عمده محصولات این مجتمع شامل ورق های ضد زنگ 409 فریتی، قابلیت جوشکاری بالا، ساختمانی، کششی عمیق و تجاری می باشد. تولید فولاد در این کارخانه به روش ذوب در کوره ی قوس الکتریکی و ریخته گری مداوم انجام می شود. اولین آزمایشات گرم در کوره قوس الکتریکی در اواخر سال 1381 با ظرفیت 700 هزار تن تا 2.8 میلیون تن در سال انجام شد.

فولاد سبا مبارکه

فولاد سبا مبارکه یکی از شرکت های بزرگ تولید فولاد است که زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان قرار دارد. تمامی خدمات و تولیدات این شرکت تحت پوشش و حمایت فولاد مبارکه اصفهان می باشد. از واحدهای اصلی فولاد سبا می توان به واحد فولاد سازی، واحد ریخته گری تختال نازک و واحد نورد گرم ورق اشاره نمود. با به کار گیری تجهیزات پیشرفته متالورژی LF, VOD و FDP باعث شده است تا محصولات این مجموعه با بالاترین سطح کیفی تولید شود. برای مقايسه با روشهاي معمول ريخته‌گری در این واحد صنعتی با دمای 850 درجه سانتيگراد انجام می شود سپس مستقيماً وارد کوره شده و به دمای نوردی 1150 درجه سانتيگراد ميرسد.

شما می توانید قیمت ورق سیاه فولاد سبا ، وزن ورق سیاه فولاد سبا را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق