02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

فولاد خشکه هوایی

high-speed-steel

فولاد خشکه هوایی یا تندبر بیشتر در حوزه ابزار سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این فولاد که با نام اختصاری  HSS شناخته می گردد،در قالب گیری ابزار کاربردهای زیادی دارد.از کاربردهای تخصصصی این نوع فولادها در تیغه اره های برقی و مته است. وجه تمایز این فولادها، قابلیت استفاده در دمای بالا بدون از دست دادن فرم و شکل است

فولاد تندبر

فولاد تندبر انواع متنوعی دارد از جمله فولاد تندبر 1.3255 و 1.3265، 1.3207 و ... دلیل نامگذاری این فولادها به تندبر، قابلیت برش راحت و سریع این نوع فولادها نسبت به دیگر فولادهای کربن دار است. به دلیل دارا بودن وانادیوم و تنگستن در مرحله حرارتی نسبت به فولادهای پرکربن کمتر دچار سایش شده و مقاومت بالا در آن ها قابل مشاهده است. 

قیمت فولاد تندبر

قیمت فولاد تندبر را می توانید در سایت شهرآهن در جلوی هر محصول مشاهده نمایید.همچنین می توانید با شماره تماس های شرکت شهرآهن تماس حاصل فرمایید. فولاد تندبر داراری عناصری مانند کربن کروم کبالت و مولیبیدن و وانادیوم است. البته عنصر کبالت در برخی مدل ها وجود دارد ولی در بعضی از انواع این فولاد وجود ندارد و تفاوت مدل های آنها در داشتن مقدار عنصر کبالت و وانادیوم و تنگستن است. مهم ترین خاصیت فولاد تندبر استفاده به عنوان برنده و مته و برشکاری و فرزکاری در صنعت است. برای افزایش مقاومت و بهبود خاصیت چقرمگی می توان از آهن و کروم استفاده گردد. 

میلگرد خشکه هوایی

میلگرد خشکه هوایی که با نام HSS نیز شهرت دارد در دسته فولادهای ابزاری برش قرار دارد. میلگرد خشکه هوایی در ساخت و تولید تیغه اره های برقی و مته پرکاربرد هستند. کاربرد میلگردهای خشکه هوایی به نسبت فولادهای قدیمی بیشتر است چرا که مقاومت بیشتری در دمای بالا دارند. میلگردهای خشکه هوایی به نسبت دیگر میلگردهای کربن دار، برش سریع تری دارند.

میلگرد تندبر

میلگرد تندبر نام دیگر میلگردهای خشکه هوایی می باشد. میلگردهای خشکه هوایی دارای دو نوع مولیبدن دار و تنگستن دار می باشد. میلگردهای تندبر تنگستن دار ، کاربرد بیشتری در صنعت دارند و مقاومت سایشی و سختی بیشتری دارند. میلگردهای تندبر غالباً در ساخت انواع تیغه ها ، مته های سوراخ کاری ، فرزکاری و برش کاری به کار می رود. مهمترین عناصر میلگردهای تندبر ، کبالت ، کروم ، تنگستن ، مولیبدن و وانادیوم می باشد.

قیمت میلگرد خشکه هوایی

قیمت میلگرد خشکه هوایی وابسته به عناصر موجود در آن است. مهمترین عناصر آن ، تنگستن و وانادیوم می باشد. وجود عنصر مولیبدن در میلگرد خشکه هوایی، سختی میلگرد را افزایش می دهد. شما عزیزان می توانید قیمت میلگرد خشکه هوایی را در سایت شهرآهن به صورت لحظه ای و بروز مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر
فولاد خشکه هوایی تولید آلمان
محصول قیمت
فولاد خشکه هوایی 1.3207 آلمان قطر 120

بنگاه تهران

کیلوگرم

500,200 تومان بروزرسانی: 1399/11/05
نتایج 25 تا 25 از کل 25 نتیجه

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید