قوطی و پروفیل جهان پروفیل پارس
قیمت پروفیل درب و پنجره جهان پروفیل پارس
پروفیل صنعتی جهان پروفیل پارس
لوله داربست جهان پروفیل پارس
لوله درزدار جهان پروفیل پارس
لوله صنعتی جهان پروفیل پارس
نتایج 1 تا 22 از کل 22 نتیجه
jahan-profile-pars_561328771

تاریخ تاسیس جهان پروفیل پارس :

ظرفیت تولید جهان پروفیل پارس :

محصولات جهان پروفیل پارس : پروفیل صنعتی و ساختمانی ، ورق سیاه ، لوله داربستی ، پروفیل درب و پنجره

مشخصات محصول جهان پروفیل پارس :

1 : پروفیل صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل پارس : پروفیل 2*20*20 ، پروفیل 2.5 *40*40 ، پروفیل 3*70*70 ، پروفیل 4*100*100 ، پروفیل 4*120*120

2 : لوله صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل پارس : لوله صنعتی " 1/2 ضخامت 2 ، لوله صنعتی " 3/4 ضخامت 2 ، لوله صنعتی " 1 ضخامت 2.5 ، لوله صنعتی " 2 ضخامت 3 ، لوله صنعتی " 3 ضخامت 3 ، لوله صنعتی " 4 ضخامت 4

3 : لوله داربستی جهان پروفیل پارس : لوله داربستی " 1/2 1 ضخامت 2 ، لوله داربستی " 1/2 1 ضخامت 2.5

4 : پروفیل درب و پنجره جهان پروفیل پارس : پروفیل سپری 507 ضخامت 2 ، پروفیل لنگه دری 508 ضخامت 2 ، پروفیل چهارچوبی 509 ضخامت 2

نشانی کارخانه جهان پروفیل پارس :

کارخانه جهان پروفیل پارس در سال 1361 تاسیس و فعالیت خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده مصنوعات صنعتی لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی، در منطقه آغاز کرد. شرکت جهان پروفیل پارس در حال حاضر با بیش از ربع قرن تجربه و مهارت در تولید مصنوعات فولادی، مصنوعات صنعتی و ساختمانی و استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان و سایر تولید كنندگان معتبر خارجی، توسعه روز افزون كمی و كیفی خود را ادامه میدهد.

قیمت پروفیل جهان

قیمت پروفیل جهان در لیست قیمت های پروفیل کارخانه های سایت شهر آهن موجود می باشد. جهان پروفیل با تولید انواع پروفیل در سایزهای مختلف یکی از تولید کنندگان برتر پروفیل در تهران می باشد. پروفیل ها نقش پر رنگی در صنعت دارند و میشه گفت یکی از عناصر حیاتی می باشد که با استفاده از آنها می توان خیلی از سازه های بشر را کامل نمود. قیمت پروفیل بر اساس قیمت بازار فولاد و آهن تغییر می کند و برای کنترل قیمت پروفیل جهان تولید کنندگان باید نیاز بازار را نیز تامین کنند تا از افزایش قیمت جلوگیری شود.

قیمت پروفیل جهان پارس

قیمت پروفیل جهان پارس در توسعه صنایعی که مستقیم با این شرکت همکاری می کنند تاثیر می گذارد. افزایش قیمت پروفیل جهان می تواند بصورت جدی بر روی قیمت های دیگر شرکت های زیر دست تاثیر گذار باشد. افزادی که همیشه به دنبال ساخت و ساز هستند بصورت مستقیم با پروفیل ها سرو کار دارند و برای جلوگیری از هزینه ها قیمت روز پروفیل را دنبال می کنند یکی از مراکزی که میتوانید از جدیدترین قیمت ها با خبر شوید شهرآهن می باشد که بصورت روزانه قیمت پروفیل را بروز رسانی می کنند.

شرکت جهان پروفیل تهران

شرکت جهان پروفیل تهران در سال 1361 به بهره برداری رسید و فعالیت خود را با تولید مصنوعات فلزی شروع نمود. این شرکت با بیش از 30 سال تجربه و استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان و سایر تولید كنندگان معتبر خارجی ، توسعه روز افزون كمی و كیفی خود را ادامه میدهد. خطوط تولیدی این شرکت ظرفیت تولید بیش از 476.000 تن پروفیل و لوله در سال را دارد می رشد و بصورت بخش عمده تولید داخلی و صادرات به کشورهای منطقه را فراهم آورده است.

لیست قیمت پروفیل جهان

برای دریافت جدیدترین لیست قیمت پروفیل جهان می توانید از وب سایت شهرآهن استفاده کنید و یا در کانال تلگرامی ما عضو شده و قیمت های روز را در این کانال مشاهده کنید. تمامی قیمت ها مرتبط با همان روز بوده و تغییرات قیمت با نمودار مشخص می شود. همچنین می توانید در هنگام خرید پروفیل با کارشناسان تلفنی ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان شهر آهن بهره مند شوید. برای دریافت جدیدترین لیست قیمت ها می توانید با ما در ارتباط باشید.

شما می توانید قیمت پروفیل صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل پارس ، وزن پروفیل صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل پارس ، قیمت لوله داربستی جهان پروفیل پارس ، وزن لوله داربستی جهان پروفیل پارس ، قیمت پروفیل درب و پنجره جهان پروفیل پارس ، وزن پروفیل درب و پنجره جهان پروفیل پارس ، قیمت لوله داربستی جهان پروفیل پارس ، وزن لوله داربستی جهان پروفیل پارس را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق