قیمت میلگرد نورد فولاد گلستان
میلگرد آجدار نورد فولاد گلستان
کلاف آجدار نورد فولاد گلستان
محصول قيمت
کلاف آجدار 8 نورد فولاد گلستان (A3) بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
کلاف آجدار 10 نورد فولاد گلستان (A3) بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
کلاف ساده نورد فولاد گلستان
میلگرد حرارتی نورد فولاد گلستان
محصول قيمت
میلگرد حرارتی 6.5 نورد فولاد گلستان (A1) بروزرسانی: 1400/07/22 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 12 از کل 12 نتیجه
navarde-foolad-golestan_1781640830

صنایع نورد فولاد گلستان

تاریخ تاسیس کارخانه نورد فولاد گلستان : 1389

ظرفیت تولید کارخانه نورد فولاد گلستان : 320 هزار تن

محصولات کارخانه نورد فولاد گلستان : میلگرد آجدار ، کلاف ساده ، کلاف آجدار

مشخصات محصولات کارخانه نورد فولاد گلستان :

1 : میلگرد آجدار نورد فولاد گلستان : میلگرد 8 آجدار ، میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار

2 : کلاف ساده نورد فولاد گلستان : کلاف 6.5 ساده RST34 صنعتی ، کلاف 6.5 ساده 1008 ساختمانی

3 : کلاف آجدار نورد فولاد گلستان : کلاف 8 آجدار ، کلاف 10 آجدار

نشانی کارخانه نورد فولاد گلستان : گلستان - مینو دشت - کیلومتر 5 جاده گنبد کاووس

صنایع نورد فولاد گلستان تولید کننده میلگرد شاخه و کلاف در ایران می باشد.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار نورد فولاد گلستان ، وزن میلگرد آجدار نورد فولاد گلستان ، قیمت کلاف ساده نورد فولاد گلستان ، وزن کلاف ساده نورد فولاد گلستان ، قیمت کلاف آجدار نورد فولاد گلستان و وزن کلاف آجدار نورد فولاد گلستان را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

قیمت میلگرد گلستان

قیمت میلگرد گلستان

میلگرد یا آرماتور، میله فولادی است که توسط فرآیند نورد گرم تولید می شود و برای افزایش مقاومت کششی بتن استفاده می شود. میلگردها بر اساس استانداردهایی که تولید کنندگان از آنها استفاده می کنند دارای قطرهای مختلفی هستند، برای مثال در استاندارد روسی، میلگردها تا قطر 40 میلی متر تولید می شوند. میلگردهای گلستان که دارای قطر 6 تا 12 میلی متر هستند برای ساخت خاموت استفاده می شوند و میلگردهای دارای قطر 10 تا 50 میلی متر در تیرها، ستون ها و ... کاربرد دارند. قیمت میلگرد گلستان تا حد زیادی به قطر میلگرد انتخابی و نوع آن (ساده یا آجدار) بستگی دارد.

میلگرد گلستان در دو نوع ساده و آجدار تولید می شود که در میلگردهای ساده، سطح میلگرد صاف است اما در میلگردهای آجدار، سطح میلگرد به صورت آجدار با الگوهای مختلف می باشد. مقاومت فشاری و کششی میلگردهای آجدار بیشتر از میلگرد ساده است و بیشتر در امور ساختمانی و سازه های بتنی مانند فندانسیون ها، ستون ها، دیواره ها و تیرک های سقف به کار برده می شوند. میلگردها دارای گریدهای مختلفی هستند که با توجه به ویژگی های مکانیکی فولاد استفاده شده مشخص می شوند و نشان دهنده میزان تنش کششی است که بتن می تواند تحمل کند، قبل از این که تغییر شکل بدهد. با توجه به اینکه هر میلگرد از چه گریدی باشد و چه ویژگی هایی داشته باشد، دارای قیمت متفاوتی نیز می باشد. برای شناسایی میلگردهای اصلی از میلگردهای تقلبی باید به علامت اختصاری میلگرد گلستان که بر روی میلگرد حک شده توجه داشت.

قیمت میلگرد گلستان به روز

قیمت میلگرد گلستان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. یکی از این فاکتورها ابعاد میلگرد یعنی طول و قطر آن است. البته تأثیر طول بر قیمت بیشتر از ضخامت است. اما معمولا افزایش طول و قیمت رابطه مستقیمی با یکدیگر ندارد و با افزایش طول، قیمت به مقدار کمتری نسبت به طول اضافه می شود. عامل مهم دیگری که تأثیر زیادی بر قیمت میلگرد می گذارد، قیمت فولاد خام است و به دلیل اینکه قیمت فولاد مقدار معینی دارد، قیمت ها در مغازه های گوناگون بازار و در شهرهای مختلف تفاوت قابل توجهی ندارند. فاکتور دیگری که در تعیین قیمت بازار نقش بسیار مهمی دارد، نوسانات بازار است که می تواند باعث متفاوت بودن قیمت امروز فولاد با فردا شود و حتی قیمت را به صورت آنی تغییر می دهد. بنابراین برای اطلاع از قیمت روز میلگرد گلستان، باید هنگامی از قیمت استعلام بگیرید که قصد خرید دارید.

قیمت میلگرد گنبد

صنایع نورد فولاد گلستان، تولید کننده میلگرد شاخه و کلاف می باشد که در استان گلستان و در کیلومتر 5 جاده مینو دشت به گنبد قرار گرفته است و تولید کننده میلگرد برای بازارهای داخلی و خارجی است. میلگردهای تولیدی در این کارخانه به دو شکل ساده و آجدار ساخته می شوند که سطح میلگردهای ساده صاف است اما الگوهای خاصی به نام آج بر روی سطح میلگردهای آجدار وجود دارد. همچنین این دو نوع میلگرد، کاربردهای متفاوتی دارند. برای ساخت میلگرد گنبد، از فولاد کربنی استفاده می شود که با استفاده از عملیات نورد گرم به شکل میلگرد شاخه یا کلاف ساخته می شود. برای تولید میلگرد با استفاده از نورد گرم، در ابتدا شمش های فولادی که دارای مقطع و طول مشخصی هستند، در کوره های مخصوص نورد گرم ریخته می شوند تا به دمای مشخصی برسند. سپس این شمش ها از کوره خارج می شوند و وارد خط تولید می شوند تا میلگرد تولید شود. میلگرد گنبد در گریدهای A1، A2 و A3 تولید می شود. گرید تعیین کننده بیشترین مقدار تنشی است که میلگرد می تواند تحمل کند قبل از اینکه دچار شکست و گسیختگی شود. قیمت میلگرد گنبد کاووس با توجه به گرید میلگرد و مشخصات ابعادی آن تعیین می شود که برای آگاهی از آن می توانید از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما، با کارشناس شهر آهن تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای آگاهی از قیمت میلگرد گلستان چه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که از قیمت میلگرد گلستان به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا از قیمت میلگرد گلستان در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید از مجتمع میلگرد گلستان به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.

شرکت معراج کردکوی در سال 1387 در غرب استان گلستان تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. محصولات این کارخانه انواع میلگرد و مقاطع فولادی هستند و ظرفیت تولید سالیانه این کارخانه بیشتر از ۳۰۰ هزار تن می باشد که زمینه اشتغال افراد زیادی را فراهم نموده است. برای اطلاع از قیمت روز محصولات این کارخانه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

09123137673

02166130150

برای آگاهی از قیمت میلگرد گلستان چه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که از قیمت میلگرد گلستان به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا از قیمت میلگرد گلستان در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید از مجتمع میلگرد گلستان به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.
0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق