میلگرد بافق مجتمع فولاد بافق

قیمت میلگرد میلگرد بافق مجتمع فولاد بافق
میلگرد آجدار میلگرد بافق مجتمع فولاد بافق
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه
bafgh_1232703860

آغاز فعالیت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق: 1390
مزیت های شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق: مجاورت با معدن سنگ آهن مرکزی ایران و موقعیت جغرافیایی مناسب

پنج کارخانه اصلی که توسط این مجتمع راه اندازی شده است:
کارخانه گُندُله سازی با ظرفیت سالانه 5 میلیون تن
کارخانه احیاء مستقیم با ظرفیت سالانه 1 میلیون تن
کارخانه ذوب و ریخته گری با ظرفیت سالانه 1 میلیون تن
کارخانه نورد میلگرد با ظرفیت سالانه 550 هزار تن
کارخانه نورد مقاطع با ظرفیت سالانه 550 هزار تن

قیمت میلگرد بافق

یک تن میلگرد بافق که به صورت عمده خریداری شود اغلب به قیمت کمتری نسبت به اینکه همان یک تن را به صورت شاخه های جداگانه خریداری کنیم تمام می شود. اما مهم ترین عاملی که قیمت میلگرد را تعیین می کند، نوسانات بازار فولاد است که می تواند قیمت فولاد را چندین بار در طول هفته و حتی در یک روز تغییر دهد، به گونه ای که قیمت میلگرد بافق امروز با فردا تفاوت دارد. گاهی اوقات نیز این نوسان قیمت به اندازه ای است که قیمت اعلام شده به مشتری فقط تا چند دقیقه بعد از آن اعتبار دارد. بنابراین برای اطلاع از قیمت میلگرد بافق یزد، باید در هنگام خرید قیمت را استعلام کرد و قیمت های قبلی اعتباری ندارند.

میلگرد بافق یزد

میلگرد به میله های فولادی گفته می شود که با روش نورد گرم تولید می شود. کاربرد میلگرد تقویت سازه های بتنی برای افزایش مقاومت کششی آنها می باشد. میلکرد بافق بر مبنای استانداردهایی که برای ساخت آن وجود دارد تولید می شود. میلگردهایی که قطر آنها 6 تا 12 میلی متر باشد معمولا برای ساخت خاموت و میلگردهای که قطر آنها 10 تا 50 میلی متر باشد در تیرها، ستون ها و ... کاربرد دارند. تولید میلگرد در دو نوع ساده و آجدار صورت میگیرد که سطح میلگردهای ساده صاف است اما الگوهای مختلفی بر روی سطح میلگردهای آجدار وجود دارد. ماده اولیه میلگرد بافق یزد کربنی است که با توجه به نوع این فولاد کربنی، میلگردهایی با گریدهای متفاوت تولید می شوند. گرید میلگرد نشان می دهد که میلگرد حداکثر چه میزان کششی را می تواند تحمل کند قبل از اینکه به تسلیم برسد.

میلگرد بافق یزد

قیمت روز میلگرد بافق یزد

مجتمع فولاد بافق یزد، یکی از پروژه‌های بزرگ فولادی کشور بوده است که تا کنون 5 کارخانه شامل : کارخانه گندله سازی، کارخانه احیاء مستقیم، کارخانه ذوب و ریخته‌گری ، کارخانه نورد میلگرد و کارخانه نورد مقاطع ایجاد نموده است. ظرفیت کارخانه نورد میلگرد بافق 550 هزار تن در سال می باشد. همچنین واحد کنترل کیفیت این مجموعه کنترل مداوم محصول تولید شده و بهبود كيفيت محصولات توليد شده را بر عهده دارد. برای اطلاع ازقیمت محصولات و قیمت میلگرد بافق امروز می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در سایت اقدام فرمایید.

شما می توانید قیمت تیرآهن ذوب آهن ، قیمت میلگرد ذوب آهن ، قیمت نبشی ذوب آهن و قیمت ناوادنی ذوب آهن را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل