price-sheet-in-exchange

قیمت ورق روغنی در بورس کالای ایران تابع عوامل زیادی ناشی از بازار جهانی و نیازهای بازار داخلی است.

نحوه خرید ورق روغنی در بورس

نحوه کارکرد به این صورت است  که اداره فروش بورس وظیفه سرویس دهی و فروش به شرکت ها و افرادی دارد که در بورس کالای ایران ( بورس فلزات سابق ) عملیات خرید و فروش را انجام داده اند بر عهده میگیرد. از سال 82 برخی از محصولات شرکت های صنعتی و تولید فولاد در بورس کالا به فروش می رسد و قیمت های به دست آمده از بازار بورس مبنایی برای قیمت گذاری کالاهای کارخانه می باشد.افراد عادی و شرکت ها می توانند با ثبت نام در بازار بورس درخواست و نیازهای خود را اعلام کرده و نسبت به خرید اقدام کنند.کارکزاران نیز با توجه به زمان عرضه محصول در بورس و مکانیزم عرضه و تقاضا نیازهای شما را ثبت می کنند. از این پس آمار خرید به شرکت فولاد ارسال می شود تا کالای مورد نظر شما تامین و ارسال شود. شرکت ها بر اساس موجودی و نیاز بازار در روزهای مشخص که در سایت و اطلاعیه ها مشخص شده است برخی از محصولات خود را روانه بازار بورس می کنند.

قیمت ورق روغنی بورس

قیمت ورق روغنی در بورس به عوامل متعددی بستگی دارد. بنابراین ممکن است قیمت ها به صورت ساعتی بر اساس عرضه و تقاضا تغییر کنند. ارائه یک قیمت ثابت برای نشان دادن قیمت ورق روغنی در بورس کاری اصولی نخواهد بود. در این مطلب ما به شما نحوه مشاهده قیمت ورق روغنی عرضه شده در بورس را ارائه خواهیم کرد.

نحوه مشاهده قیمت ورق روغنی در بورس کالای ایران

در ابتدا به سایت بورس کالای ایران به آدرس www.ime.co.ir مراجعه کنید. و از منو بازارها گزینه تابلوی برخط بازار را انتخاب کنید . در این آدرس http://ttsboard.ime.co.ir شما می توانید به صورت مستقیم به این صفحه دسترسی داشته باشید. بعد از کلیک صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. آهن آلات عرضه شده در بازار بورس را می توانید با کلیک بر روی صنعتی مشاهده می کنید. همانطور که مشاهده می کنید در این روز میلگرد ، شمش و بیلت از جمله محصولات عرضه شده در بازار بورس می باشد.

قیمت ورق روغنی در بورس

لیست آهن آلات عرضه شده در بازار بورس

سالانه مقدار زیادی از فرآورده های آهنی و فولادی در بازار بورس به فروش می رسد. از محصولات عرضه شده در بازار بورس می توان به انواع تیرآهن ، میلگرد ، نبشی ، لوله و پروفیل و انواع ورق ها و مقاطع تخت ، آهن آلات قراضه و ... از انواع دیگر محصولات عرضه شده در بازار کالای ایران می باشد.سایت نمایش قیمت آهن آنلاین شهرآهن با حداکثر توان آماده ارائه خدمات متنوع است.

نوشتن دیدگاه