فروش عمده میلگرد صادراتی

یکی از مهم ترین اهداف فروش عمده میلگرد صادراتی معرفی کارخانه های داخلی تولید کننده میلگرد به بازارهای سراسر جهان است. در واقع با صادرات می خواهند توانایی و کیفیت محصولات خود را در تولید انواع میلگرد به دیگر کشورها نشان دهند. صادرات میلگرد برخلاف تحریم های اعمال شده سیر نزولی نداشته و در این زمینه صادرات روز به روز در حال افزایش است از این رو کارخانه های تولید کننده تمام تلاش خود را می کنند که میلگردهای صادراتی را با بهترین تجهیزات و به روز ترین فناوری های دنیا ساخته و به دیگر کشورها عرضه کنند زیرا هر چه کیفیت میلگرد بیشتر باشد تقاضای کشورهای دیگر بیشتر خواهد بود. در کل فروش عمده میلگرد صادراتی شامل مراحل: دریافت سفارش، اعلام قیمت، ثبت سفارش، صدور پیش فاکتور، بسته بندی و آماده سازی میلگرد، اعلام بهای گمرکی، دریافت مجوزهای لازم برای صادرات، اظهار میلگرد صادراتی به گمرک، بیمه کردن محصول، دریافت گواهی بازرسی، گرفتن گواهی مبدا، صادر کردن فاکتور فروش، صادر کردن میلگرد، انتخاب نحوه ارسال و تحویل میلگرد است.

 فروش عمده میلگرد صادراتی

میلگردهای صادراتی را از کجا بخریم؟

میلگردهای صادراتی اغلب با توجه به سفارش مشتری و مشخصات فنی که در اختیار تولید کننده قرار می دهند ساخته می شوند. فروش عمده میلگرد صادراتی فرآیند پیچیده ای دارد که فرد سفارش دهنده باید تمام نکات آن را رعایت کند و براساس آن ها محصول مورد نیاز را تهیه نماید. میلگردهای صادراتی باید دارای ویژگی های خاصی باشند زیرا کیفیت و ویژگی آن ها می تواند آینده کاری شرکت تولید کننده را تضمین کند. کشورهای خریدار اغلب به دنبال کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب هستند و اگر صادر کننده نتواند این نیازها را برآورده سازد قدرت صادر کردن را از دست خواهد داد. میلگردهای صادراتی را می توان به صورت مستقیم از کارخانه های تولید کننده میلگرد و یا فروشگاه های عرضه کننده میلگرد خریداری کرد. همانطور که می دانید ایران به دلیل داشتن منابع بسیار سنگ آهن، یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید انواع صنایع فولادی است. میلگرد نیز به دلیل کاربرد بسیاری که دارد بیشتر مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته از این رو کارخانه های بسیاری وجود دارند که انواع میلگرد را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کنند. قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار با یکدیگر متفاوت هستند. اغلب این کارخانه ها با توجه به سفارش مشتری های خود، میلگردهای صادراتی نیز تولید و به دیگر کشورها صادر می کنند. برخی از کشورهای همسایه از مشتری های ثابت میلگرد ایران هستند. با توجه به مواردی که گفته شد میلگردهای صادراتی را می توان از کارخانه های تولید کننده، فروشگاه های آهن آلات، سایت های معتبر فروش انواع آهن آلات و ... خریداری کرد.

فروش عمده میلگرد صادراتی 

عرضه میلگرد صادراتی با قیمت عمده در شهرآهن

شهرآهن یک مجموعه بزرگ و با سابقه است که در زمینه خرید و فروش میلگرد فعالیت می کند. این فروشگاه واقع در بازار شادآباد تهران است و سایت معتبری برای فروش محصولات خود دارد که امروزه مورد توجه اکثر خریداران قرار گرفته است. این مجموعه با اغلب تولید کنندگان بزرگ داخلی که میلگردهای با کیفیتی را تولید می کنند قرارداد دارد از این رو توانایی صادرات عمده میلگرد را نیز دارد. فروشگاه شهرآهن پرسنل مجرب و با سابقه ای دارد که سال ها در این زمینه فعالیت کرده اند از این رو مشاوران خوبی برای خرید هستند همچنین با توجه به تجربیاتی که دارند می توانند کشورهای دیگر را نیز مورد هدف قرار دهند و انواع میلگرد را برای آن ها صادر کنند. شهرآهن انواع میلگرد را به صورت عمده و مستقیم از کارخانه تولید کننده خریداری می کند از این جهت قیمت مناسب تری نسبت به دیگر فروشگاه ها دارد علاوه بر این در بخش صادرات نیز محصول را با قیمت عمده به دیگر کشورها صادر می کند. قیمت میلگرد ذوب آهن  را نیز در این سایت ببینید.