پیمانکار سقف عرشه فولادی

به شرکت هایی که اجرا کننده سقف عرشه فولادی هستند، پیمانکار سقف عرشه فولادی می گویند. پیمانکار سقف عرشه فولادی فعالیت خود را باید بر اساس استانداردهای آیین‌ نامه ساختمان‌ سازی به صورت کاملا مدرن انجام دهند و عملیاتی کنند. یک پیمانکار سقف عرشه فولادی، باید با استفاده از توان متخصص های فنی در این امور بتواند به اجرای سقف عرشه فولادی بپردازد. به طور کلی در سطح کشور پیمانکاران متعددی در این زمینه مشغول به کار هستند. پیمانکار سقف عرشه فولادی باید ویژگی های بارزی داشته باشد تا بتواند با ارائه پروژه ها و اجرای بهینه آنها بر سایر پیمانکاران ترجیح داده شود. در ادامه این ویژگی ها و مزایا را برای شما شرح خواهیم داد تا اگر قصد انتخاب پیمانکار سقف عرشه فولادی را دارید، راحت تر بتوانید این کار را انجام دهید.

ویژگی های پیمانکار سقف عرشه فولادی

ویژگی های پیمانکار سقف عرشه فولادی

طراحی و اجرای سقف عرشه فولادی نیازمند تخصص و آشنایی با استانداردهای آئین نامه مقررات ملی ساختمان است، بنابراین وجود پیمانکار مجرب یکی از مسائل اصلی در اجرای این سقف است. پس نمی توان از ضرورت وجود پیمانکار غافل شد. اما همانطور که گفتیم هر پیمانکار باید ویژگی های مورد نظر را داشته باشد تا بتوان به آن اعتماد کرد. یکی از این ویژگی ها دانش فنی در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی است؛ داشتن دانش برای این کار بسیار مهم و حائز اهمیت است.
ویژگی دومی که پیمانکار سقف عرشه فولادی باید از آن برخوردار باشد، کمک گرفتن و بهره گیری از تیم های تخصصی با مهارت های همسو در این زمینه است. از دیگر ویژگی ها می توان به داشتن تجهیزات لازم اشاره کرد. همچنین به روز بودن و دنباله رو بودن موارد جدید و پیروی از استاندردهای جهانی و کشوری نیز هست. علاوه بر این ها پیمانکار سقف عرشه فولادی باید به الزامات پروژه و استانداردهای اجرایی آن متعهد باشد.

اصلا چرا سقف عرشه فولادی

از آنجایی که بین اجزای سازنده سقف عرشه فولادی یکپارچگی کاملی وجود دارد در برابر تکان های شدیدی مانند زلزله کاملا مستحکم است و از مقاومت بالایی نیز برخوردار است. سقف عرشه فولادی هنگام اجرا یک سکوی کار دائمی ایجاد می کند، از این رو امنیت بالایی را هنگام اجرا و نصب برای کارگران فراهم می کند. همچنین وزن سقف عرشه فولادی بسیار سبک است، به همین دلیل حمل‌ و‌ نقل آن نیز بسیار آسان و سریع است.
به طور کلی اجرای سقف عرشه فولادی با مزایای مانن کاهش زمان اجرای پروژه ، کاهش پرت شدن مصالح ، کاهش آسیب‌ دیدن افراد هنگام وقوع زلزله ، کاهش هزینه های جاری و کاهش مصرف فولاد دارد که باعث کاهش چشم‌گیر هزینه‌های کلی پروژه می شود، در نتیجه باعث استقبال ساختمان سازان شده است. با استفاده از سقف عرشه فولادی می توان در استفاده از فولاد اسکلت سازه به میزان 20 الی 30 درصد صرفه جویی کرد.
سقف عرشه فولادی باعث می شود که حدود 60 الی 70 درصد در مصرف میلگرد صرفه جویی شود. همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم سقف عرشه فولادی نقش یک قالب را نیز ایفا می کند که می توان بدون نیاز به قالب بندی از آن برای بتن ریزی استفاده کرد، از این رو مجری سقف عرشه فولادی این امکان را دارد که عملیات بتن ریزی چندین طبقه یک ساختمان را به طور همزمان اجرایی کند.

انجام عملیات بتن‌ریزی چندین طبقه یک ساختمان به طور همزمان موجب افزایش سرعت در اجرای یک پروژه ساختمانی می شود که بی نظیر است. علاوه بر اینها با استفاده از سقف عرشه فولادی برای پوشش سقف ساختمان هم می توان در مصرف فولاد اسکلت سازه و هم مصرف میلگرد صرفه جویی کرد، می توان در مصرف بتن نیز صرفه جویی کرد.

شهرآهن مجری سقف عرشه فولادی

شهرآهن مجری سقف عرشه فولادی

شهرآهن به عنوان مجری سقف عرشه فولادی، با عرضه سقف های عرشه فولادی با بالاترین کیفیت و همچنین نازل ترین قیمت، به پیمانکاران کمک می کنند تا بتوانند این کار را در بهترین حالت برای مشتری ها انجام بدهند. شهرآهن در این زمینه می تواند مشاور خوبی نیز، برای افراد باشد. شهرآهن در جهت کاهش قابل توجه میزان مصرف بتن در ساختمان از این نوع سقف استفاده می کند، سقف عرشه فولادی موجب شده تا تعداد تیرهای فرعی و همچنین میزان آرماتورها در اجرای سقف ساختمان کاهش پیدا کنند و در نهایت میزان مصرف فولاد به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق