وزن میلگرد ابرکوه و راهنمای خرید میلگرد ابرکوه

یکی از واحدهای صنعتی معتبر و تازه تاسیس که کاملا اختصاصی و به صورت حرفه ای به تولید میلگرد آجدار پرداخته است، کارخانه صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد است. محصولات این مجتمع صنعتی با نام «میلگرد ابرکوه» در بازار به فروش می رسد. با در نظر گرفتن قیمت میلگرد ابرکوه می توان این میلگرد را جزو دسته میلگردهای ارزان قیمت قرار داد از طرفی اگر این میلگرد را از نظر وزن بررسی کنیم درمی یابیم میلگرد ابرکوه از نظر وزن نیز در مقایسه با سایر میلگرد های موجود در بازار وزن بیشتری دارد. بنابراین خرید این میلگرد همیشه از دید خریداران به نظر منطقی رسیده است. این کارخانه در سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و یک مجتمع صنعتی نوپا به حساب می آید. شرکت چادرملو که یک شرکت صنعتی و معدنی است و شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به اتفاق یکدیگر کارخانه صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد را با هدف تولید میلگرد ساختمانی راه اندازی کردند. ظرفیت تولید میلگرد این کارخانه 450 هزار تن در سال است. که اولین محصولات این کارخانه در سال 1395 روانه بازار شد و توانست بسیار مورد استقبال قرار گیرد و طرفدران زیادی پیدا کند. که به علت همین استقبال گسترده این کارخانه که ظرفیت تولید 450 هزارتن میلگرد ساختمانی در سال را داشت هم اکنون به زودی خط تولید کلاف و فولادسازی و تولید شمش به خطوط تولیدی این کارخانه اضافه خواهد شد. در این مقاله که توسط تیم محتوایی شهرآهن تهیه شده است اطلاعاتی در رابطه با وزن میلگرد ابرکوه، قیمت روز میلگرد، نحوه محاسبه وزن میلگرد و درکل تمام اطلاعاتی که نیاز دارید تا قبل از خرید میلگرد ابرکوه بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنان برای بالا بردن اطلاعات خود در زمینه های مختلف همچون دانستن اینکه حواله میلگرد چیست؟ یا قیمت میلگرد و ... دیگر مقالات ما را مطالعه کنید.

وزن میلگرد ابرکوه

 

جدول علامت اختصاری میلگرد ابرکوه

یکی از معضلاتی که عموم افراد امروزه با آن درگیر هستند تشخیص اصالت محصولات تولیدی کارخانه های مختلف است. چراکه گذر زمان و افزایش تعداد کارخانه های تولید کننده میلگرد این امر را تبدیل به یک چالش کرده و تشخیص اصالت را برای خریداران مشکل کرده است. و از همین رو که تشخیص میلگرد تقلبی از اصل به کاری دشوار بدل شده بنابراین اعتماد به کارخانه ها نیز سخت شده است. یکی از اصلی ترین راه ها برای تشخیص اصالت میلگردی که خریداری می کنید دقت به علامت اختصاری حک شده بر روی میلگرد است. هر کارخانه یک علامت اختصاری منحصر به فرد دارد که به این واسطه تمایز میلگرد خود با تولیدات مابقی کارخانه ها را ایجاد می کند. که همین علامت تا میزان زیادی می تواند در داشتن خریدی مطمئن خریدار را از سردرگمی نجات دهد. در جدول زیر تعدادی از علائم اختصاری بر روی میلگردها و معانی آن ها را برای شما قرار داده ایم: 

جدول علامت اختصاری میلگرد ابرکوه


نحوه تشخیص اصالت میلگرد ابر کوه

اصول اولیه برای دسته بندی کردن تمام میلگردها از یک استاندارد روسی به نام GOST پیروی می کند.
به این شکل که در این استاندارها میلگردها را به 4 دسته A1, A2, A3 , A4 دسته بندی می کنند. که در این دسته بندی میلگرد های A1 همگی ساده و مابقی میلگردهای آجدار هستند. میلگرد ابرکوه را در گرید A3 و در ابعاد 8 تا 32 به تولید و عرضه می رسانند. در جدول زیر می توانید وزن میلگرد ابرکوه را در سایزهای مختلف مشاهده کنید:

جدول علامت اختصاری میلگرد ابرکوه

با دقت به موارد زیر می توانید در ز اصالت میلگرد ابرکوه در هنگام خرید اطمینان خاطر پیدا کنید:

  • اولین راه برای تشخیص اصالت میلگرد ابرکوه این است که بدانید این میلگرد تنها در گرید A3 تولید می شود بنابراین اگر میلگردی در مابقی گردها را به اسم میلگرد ابرکوه مشاهده کردید باید به اصالت آن شک کنید.
  • همچنین خوب است بدانید که علامت اختصاری میلگرد ابرکوه که بر روی آن هک شده است SAIS است و در جلوی آن علامت اختصاری ای که نشان دهنده نحوه تولید آن است حک شده است.

اگر در هنگام خرید به موارد گفته شده دقت کنید، تشخیص اصالت میلگرد ابرکوه و خرید شما با سهولت بیشتری انجام می پذیرد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وزن میلگرد ابرکوه و همچنین نحوه تشخیص اصالت این میلگرد با کارشناسان ما در شهرآهن در ارتباط بوده و از آن ها مشاوره رایگان دریافت کنید و قبل از خرید اطلاعات خود را تکمیل کنید تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید. شهرآهن همیشه برای خدمت رسانی  به شما همراهان گرامی آماده است.  

بهترین قیمت آهن آلات  در شهر آهن