ورق MO40

فیلترها
تولید آلمان
محصول قيمت

ورق MO40 آلمان ضخامت 30

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

MO40

30

تماس بگیرید

ورق MO40 آلمان ضخامت 25

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

MO40

25

تماس بگیرید

ورق MO40 آلمان ضخامت 20

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

MO40

20

تماس بگیرید

ورق MO40 آلمان ضخامت 15

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

MO40

15

تماس بگیرید

ورق MO40 آلمان ضخامت 10

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

MO40

10

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

ورق  mo40 از انواع ورق های عملیات حرارتی شونده می باشد. ورق mo40 را به روش های مختلفی سخت می کنند از جمله آنها می توان روش القایی و یا نیتریداسیون نام برد. از ورق mo40 در ساخت قطعات متوسط که نیاز به استحکام بالا و سختی زیاد دارند استفاده می شود.

از دیگر کاربرد های ورق mo40 می توان به کاربرد آن در ، غلتكهای صنایع سیمان، غلتكهای صنایع فولاد، زره آسیابهای گلوله ای مواد خام، چرخ های دنده، محورهای خودرو، پیچ های مقاوم، سازه هواپیما، ظروف تحت فشار، چكش آسیاب کلینگر، دیافراگم آسیاب مواد خام و ... اشاره نمود.

قیمت ورق  mo40

قیمت ورقmo40  به همراه ضخامت های متفاوت ورقmo40 در لیست محصولات زیر موجود می باشد. قیمت ورق mo40 بر اساس تولیدکنندگان آن تفکیک شده است که در لیست زیر می توانید قیمت ورقmo40 را با تولیدکننده آن به طورجداگانه مشاهده کنید.  و نسبت به سفارش ورقmo40 موردنظر خود اقدام کنید.

ورق فولادی  mo40

ورق فولادیmo40،  فولادی است با آلیاژ کم که در شرایطی که آب دهی و برگشت دهی شده باشد به کار می رود.

قیمت فولاد mo40

قیمت فولاد mo40 با توجه به ضخامت آن و کشور تولیدکننده آن متفاوت می باشد. واحد فروش فولاد mo40 براساس کیلوگرم می باشد. در لیست محصولات زیر می توانید علاوه بر مشاهده قیمت فولادmo40، تاریخ آخرین به روز رسانی ورق مورد نظر خود را مشاهده کنید.

سخت کاری فولاد mo40

سخت کاری فولاد mo40 به سه روش انجام میشود.

  • سخت کاری حجمی است که در این روش کل قطعه سخت میشود. تیغه قیچی برش میلگرد و ورق از جمله قطعاتی است که با این روش سخت شده است.
  • سختک اری سطحی بدون تغییر در ترکیب شیمیایی سطح فولاد می باشد که در این روش با توجه به کاربرد فولاد، ابعاد و قطر قطعه موردنظر در حدود 1 میلی متر از سطح قطعه با کویل مسی حرارت داده می شود تا سخت شود
  • سخت کاری سطحی با تغییر در ترکیب شیمیایی روش سوم می باشد در این روش با توجه به کاربرد قطعه از حدود چند دهم میلی متر تا نهایتا 1 میلی متر قطعه سخت میشود.

 

قیمت روز فولاد mo40

قیمت روز فولاد mo40همراه با انواع ضخامت و کشورهای تولید کننده ورق فولادی mo40 در لیست زیر موجود می باشد. با کلیک بر روی محصول مورد نظر خود می توانید در صفحه این محصول نمودار نوسانات قیمت ورق فولادی mo40 را مشاهده کنید.

 

 

خرید mo40

خریدmo40 از طریق فروشگاه اینترنتی شهرآهن امکان پذیر می باشد. کافی است ورق فولادی mo40 مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید. پس از هدایت صفحه محصول و مشاهده مشخصات فنی ورق فولادی نسبت به خرید آن اقدام کنید.