وزن هر متر مربع توری گابیون

توری گابیون در دسته توری های پر فروش در سطح کشور هستند. این توری ها به عنوان حصار یا دیوار استفاده می شوند . دیوار گابیونی از جمله کاربرد های این توری است که با استفاده از سنگ و توری گابیون ساخته می شود. همچنین از توری های گابیون در کناره ساحل ها، سد ها و مهار سنگ ها در راه ها استفاده می شود. توری های گابیون بسیار انعطاف پذیر اند و در مقابل شرایط آب هوایی متنوع با دوام هستند. توری های گابیون در مرحله ساخت به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. متریال استفاده شده در آن ها و دقت در ساخت همگی در کیفیت این توری ها تاثیر گذار است. اما چرا وزن هر کدام از این توری ها متفاوت است ؟
در این مقاله به دلایل و پارامتر هایی که در وزن توری های گابیون تاثیر گذار اند می پردازیم. شهرآهن عرضه کننده انواع و اقسام توری ها از جمله توری گابیون، توری استیل، توری پلاستیکی، توری فرنگی و... در سطح کشور است برای خرید اینترنتی توری با ما همراه باشید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 وزن مخصوص گابیون

باید به این سوال توجه کنیم که چه عواملی در وزن انواع گابیون تاثیر گذار است. در اول بهتر است به متریال استفاده شده در توری های گابیون بپردازیم. فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ و.. از جمله متریال های پرکاربرد در توری های گابیون هستند. ضخامت مفتول های استفاده شده در گابیون یکی از عامل مهم و تاثیر گذار در آن ها است . باید به این نکته توجه کنید که هر چه متریال بیشتری در این توری ها استفاده شود به همان میزان وزن آن توری افزایش پیدا می کند. توری های گابیون جزو محصولات به نسبت سبک هستند که حمل و نقل آسانی دارند. باید به این نکته توجه کنید که توری مورد نظر را برای چه محیطی استفاده می کنید. توری های که برای سد ها و یا محیط های بزرگ استفاده می شوند ، عموما از ضخامت بیشتری برخوردار اند و به همین دلیل وزن بیشتری دارند اما توری های گابیون که برای حصار یا و.. استفاده می شوند عموما از وزن کمی برخوردار اند.

وزن هر متر مربع توری گابیون

وزن توری گابیون

توری گابیون از متریال های مختلفی تشکیل می شود. انتخاب متریالی با کیفیت و با دوام برای ساخت توری های گابیون بسیار اهمیت دارد. برای انتخاب توری مورد نظر خود بهتر است از فروشگاهی استفاده کنید که بهترین متریال را برای ساخت توری های خود استفاده می کند. عموما فروشگاه های معتبر این امکان را به شما می دهند که با پرداخت هزینه بیشتر ، توری بهتری دریافت کنید. به این نکته توجه کنید که پرداخت هزینه بیشتر در این شرایط به منظور ضرر مالی نیست. توری با متریال بهتر، از درجه کیفی بالاتری برخوردار است و دوام بیشتری دارد. وزن توری های گابیون یکی از عواملی است که در قیمت آن تاثیر گذار می باشد.
شهر آهن عرضه کننده انواع و اقسام توری ها از جمله گابیون در سطح شور است. برای مشاهده لیست قیمت، مشخصات و خرید توری های گابیون با شهرآهن همراه باشید.