همه چیز درباره لوله مانیسمان کاوه

شرکت کاوه که در شهر ساوه قرار دارد از دهه ۸۰ تولید لوله مانیسمان را به روش نورد گرم و کشش سرد آغاز کرده است. شرکت کاوه لوله های مانیسمان را به منظور استفاده در صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و گاز و پتروشیمی تولید کرده است. علاوه بر آن این لوله ها کاملا مناسب برای لوله کشی ساختمانی موتورخانه و همچنین لوله کشی سیستم آب و فاضلاب شهری هستند. کارخانه لوله مانیسمان کاوه جزء کارخانجات برتر در منطقه است که لوله های درجه یک را برای تحمل فشار بالا تولید می ‌کند. این لوله ها در سایز بندی های مختلف از یک الی ۱۲ اینچ تولید می شوند و طول آن ها نیز در دو نوع ۶ الی ۱۲ متر است. وب سایت فروشگاهی شهر آهن علاوه بر توزیع مستقیم لوله مانیسمان اقدام به ارائه مشاوره در جهت خرید بهتر برای مشتری نیز کرده است. ما در ادامه این مقاله به مقایسه لوله مانیسمان کاوه با چینی و همچنین مشخصات فنی و کیفی لوله مانیسمان کاوه پرداخته ‌ایم.

همه چیز درباره لوله مانیسمان کاوه

کارخانه لوله مانیسمان کاوه

کارخانه لوله مانیسمان کاوه لوله های مانیسمان را همانطور که قبلا هم گفتیم طی روش کشش سرد و نورد گرم از فولاد فشرده تولید می کند. روش تولید این لوله ها به صورت کاملا حرفه ‌ای و بدون درز است. برای نگهداری و محافظت از این لوله ها در انبار نیز از رنگ مشکی در آن ها استفاده می شود. این کارخانه بهترین حالت را برای حمل و انبارداری لوله های خود در نظر گرفته است. تمامی لوله های بدون درز تولیدی از کارخانه لوله مانیسمان کاوه به صورت ذوزنقه ای بندیل شده و سپس به صورت کاملا حرفه‌ ای بسته بندی و آماده انبارداری و حمل و نقل می شوند. لوله مانیسمان کاوه در درجه اول در خود کارخانه از لحاظ کیفیت بررسی شده و سپس وارد بازار مصرف می شود. لوله های مانیسمان کاملا مناسب برای مصارف کشتی سازی و همچنین تجهیزات میادین نفتی هستند. بسیاری از سکوهای دریایی که در بنادر کشور ما در حال فعالیت هستند نیز به صورت عمده از لوله مانیسمان استفاده می ‌کنند. لوله مانیسمان یکی از بهترین انتقال دهنده ها در زمینه سیالات و مواد جامد و گاز در مسافت های تقریبا بلند و طولانی هستند و علاوه بر این که بهترین گزینه برای مسافت طولانی به حساب می ‌آیند امنیت بسیار بالایی نیز داشته و امکان نشتی و یا آسیب به آن تقریبا در حد صفر است.

کارخانه لوله مانیسمان کاوه

تفاوت لوله مانیسمان کاوه با چین چیست؟

به دلیل اینکه لوله مانیسمان در کارخانجات داخلی در حد کافی تولید نمی شود، بسیاری از مواقع بازار داخلی کشور نیاز به واردات این لوله دارد و همین مسئله باعث شده است تا لوله‌ های چینی نیز به بازار کشور راه پیدا کنند. بهتر است بدانید که لوله های چینی از لحاظ کیفیت در برخی از مواقع پایین ‌تر از سطح استانداردهای بین ‌المللی هستند. اگر شما در زمینه شناخت این لوله ها تجربه نسبی داشته باشید، شاید دیده باشید که لوله‌ های چینی سبک تر از حد استاندارد جهانی هستند و همین مسئله باعث پایین آمدن کیفیت آن ها می ‌شود. بنابراین در صورتی که نیاز به خرید لوله درجه یک با تضمین کیفیت را داشتید می توانید از طریق روش های اینترنتی از شهر آهن بهترین و با کیفیت ترین لوله مانیسمان را خریداری کنید. این وب سایت فروشگاهی بهترین و با کیفیت ترین لوله ممکن را با تضمین کیفیت و تضمین قیمت در اسرع زمان ممکن به مشتری تحویل می دهد. خرید لوله های مانیسمان داخلی به دلیل کیفیت بسیار بالا و استفاده از درجه یک ترین و عالی ترین فولاد ممکن از لحاظ امنیت و همچنین از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است. شما هنگامی که یکی از لوله های داخلی را خریداری می کنید قطعا در طولانی‌ مدت دیگر نگرانی بابت آسیب دیدن لوله نخواهید داشت. این در صورتی از لوله های چینی کیفیت کافی را ندارند و امکان آسیب به آن ها و تحمیل هزینه ‌های ناشی از تعمیر و یا تعویض لوله وجود خواهد داشت.