فروسیلیس سمنان

شهر سمنان یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین تولیدکنندگان فروسیلیس در کشور است. این شهر سابقه ای درازمدت در زمینه تولید و عرضه فروسیلیس به بازار دارد و به دلیل استفاده از بهترین امکانات، موفق به تولید محصولاتی باکیفیت شده است. فروسیلیس سمنان از جهات مختلفی، نسبت به دیگر تولیدات موجود در بازار برتری هایی دارد که در این مطلب تصمیم داریم به صورت ویژه به این موضوع بپردازیم. با ما همراه باشید.

فروسیلیس سمنان

معرفی کارخانه فروسیلیس واقع در سمنان

در این بخش به معرفی کارخانه فروسیلیس واقع در سمنان می پردازیم. جالب است بدانید اولین تولیدات فروسیلیس در ایران در سال 1360 و در استان سمنان صورت گرفت. بنابراین در قدم اول می توان گفت کارخانه واقع در سمنان یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولید فروسیلیس در کشور است. در اولین سال های فعالیت، تولیدات شهر سمنان با کیفیت بسیار مطلوب و با ظرفیت چیزی نزدیک به 25000 تن به بازار جهانی ارائه شد. رفته رفته با افزودن قابلیت ها و امکانات دیگر، این کارخانجات مجهزتر شده و در سال 78 تولیداتی همچون فروسیلیکو منیزیم نیز به خط تولید آن اضافه شدند. در این کارخانجات از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات ساخت همچون کوره های قوس الکتریکی استفاده می شود. علاوه بر امکانات پیشرفته ای که می توان در این شرکت ها مشاهده کرد، نیروهای انسانی خبره و متخصص نیز حرف اول را در کشور می زنند. شرکت های تولیدی فروسیلیس سمنان موفق شدند با بهره گیری از دانش روز دنیا بهترین و خالص ترین نوع فروسیلیس را مطابق با استانداردهای جهانی و با خلوص 75 درصد تولید و با قیمتی مناسب به دیگر کشورها صادر کنند. این کارخانجات با صادرات انبوه فروسیلیس به کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی و مناطق مختلف خاورمیانه موفق به اخذ جوایز ارزشمندی نیز شدند. کیفیت و قیمت مناسب، دو پارامتر بسیار ارزشمند در تولیدات کارخانجات سمنان است که تا به امروز این دو مورد در تولیدات آن ها به خوبی مشاهده می شوند.

معرفی کارخانه فروسیلیس واقع در سمنان

قیمت فروسیلیس سمنان

قیمت فروسیلیس سمنان نیز همانند سایر تولیدات در دیگر کارخانجات متاثر از عوامل مختلفی است. از جمله مواردی که می توانند به صورت مستقیم بر قیمت نهایی فروسیلیس سمنان تاثیرگذار باشند عبارتند از:

  • نرخ بازار جهانی و نوسانات آن
  • تغییر قیمت در هزینه مواد اولیه همچون اکسید آهن، سیلیسیم و زغال سنگ
  • هزینه تجهیزات استفاده شده در کارخانجات
  • هزینه انرژی الکتریکی مصرفی
  • به کارگیری و استفاده از نیروهای خبره و حرفه ای
  • تورم اقتصادی و...

با توجه به این موارد قیمت فروسیلیس سمنان می تواند برای هر شرکتی متفاوت در نظر گرفته شود. اگر تصمیم به خرید فروسیلیس و سایر آلیاژهای این چنینی دارید و یا علاقمند به کسب اطلاعات از قیمت روز محصولات هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم حداقل با یک یا چند مرکز معتبر در این حوزه ارتباط برقرار کنید. در کشور مجموعه ها و واحدهای معتبری وجود دارند که می توانند به صورت آنلاین قیمت های روز بازار را در اختیار شما قرار دهند. شهرآهن یکی از مراکز با سابقه در حوزه محصولات صنعتی است که خدمات ویژه ای را در این زمینه به شما ارائه می کند. با مراجعه به سایت شهر آهن هر آنچه که از فروسیلیس و اطلاعات آن نیاز دارید را در دست خواهید داشت. قیمت فروسیلیکو منگنز را می توانید در این سایت مشاهده کنید.