فولاد VCN

فیلترها
تولید اکراین
محصول قيمت

فولاد VCN150 اکراین قطر 320 الی 400

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

153,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد VCN150 اکراین قطر 220 الی 300

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

153,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد VCN150 اکراین قطر 160 الی 200

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

153,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد VCN150 اکراین قطر 130 الی 150

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

153,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت
فولاد آلیاژی یزد
محصول قيمت

فولاد VCN150 یزد قطر 110 الی 120

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

148,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد VCN150 یزد قطر 60 الی 100

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

148,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد VCN150 یزد قطر 20 الی 55

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

VCN150

148,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت
نتایج 1 تا 7 از کل 7 نتیجه
vcn-steel

فولاد vcn یک فولاد عملیات حرارتی پذیر می باشد که جزو متریال بسیار معروف و فراوان است. این فولاد ، فولاد آلیاژی مهم و بسیار کاربردی در صنعت مهندسی می باشد. این فولاد آلیاژی، استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه ، ساییدگی ، پوسته پوسته شدن ، حرارت و ... دارد. این فولاد یکی از پر کاربرد ترین فولاد در صنعت می باشد که در DIN آلمان بر اساس استاندارد ها شناخته می شود. این فولاد از ترکیبات شیمیایی مانند کربن ، سیلیسیم ، منگنز و نیکل تشکیل شده است . فروشگاه شهر آهن دارنده این فولاد، با کیفیت بسیار مناسب می باشد.

سختی فولاد vcn 150

سختی فولاد vcn 150بسیار زیاد است یعنی این فولاد در مواردی کاربرد دارد که قطعه مورد نظر، نیاز به افزایش سختی و آبکاری دارد. این فولاد یکی از پر کاربرد ترین فولاد در صنعت می باشد که در DIN آلمان بر اساس استاندارد ها ، با شماره 1.6582 شناخته می شود که با توجه به قیمت ارزان تر آن ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این فولاد برای قطعاتی که تحت فشار های شدید کششی ، خمشی و پیچشی می باشند استفاده می شود. فروشگاه شهر آهن این فولاد های عملیات حرارتی پذیر را با کیفیت و اصالت مطمئن به مشتریان عزیز عرضه می کند.

فولاد VCN100

فولاد vcn100 یک فولاد آلیاژی صنعتی و ساختمانی می باشد که در برابر حرارت بالا ، بسیار مقاوم است. این فولاد از استحکام و سختی بالایی برخوردار است و دارای قابلیت سختی و سختی پذیری می باشد. فولاد vcn100 از ترکیبات شیمیایی مختلفی مانند نیکل، کروم، مولیبدن، وانادیم، سیلیسیم ، بور و ... تشکیل شده است که باعث بهبود ویژگی های مکانیکی این فلز شده است. از این فولاد در صنایع مختلفی مانند موتور های الکتریکی ، تولید قطعات اتومبیل ، ابزار های تراشکاری و ... استفاده می شود. مجموعه تخصصی شهر آهن با ۱۲ سال فعالیت حرفه ای در زمینه فروش آهن آلات و مصالح مختلف ، ارائه دهنده این فولاد می باشد.

فولاد VCN150

فولاد VCN150 فولادی سخت و سخت پذیر می باشد که در صنعت کاربرد وسیعی دارد. این فولاد مقاومت و استحکام بالایی در برابر کشش ، سایش ، خم شدن ، عوامل جوی و ... دارد و همچنین قدرت تنش تسلیم بالایی دارد. این فولاد از نظر استحکام کمی مقاوم تر از فولاد vcn100 می باشد. این فولاد دارای عناصری مانند نیکل، کروم، مولیبدن، منگنز، وانادیم، سیلیسیم ، بور و ... می باشد. فروشگاه شهر آهن با تضمین اصالت و کیفیت کالای ارسالی، خود را شریک مشتری می داند. این فولاد یکی از پر کاربرد فولاد ابزار در ایران می باشد که در DIN آلمان شناخته شده است.

قیمت vcn150

قیمت vcn150 در فروشگاه شهر آهن ، قابل مشاهده برای هموطنان عزیز می باشد. این فولاد یکی از پر کاربرد ترین فولاد های عملیات حرارتی پذیر ، در صنعت می باشد. این فولاد توانایی تحمل دمای بسیار بالا را دارد اما از حساسیت زیادی برخوردار است. ترکیبات شیمیایی این فولاد (کربن، سیلیسیم، منگنز و نیکل) باعث شده است که این فولاد از مقاومت و استحکام بالایی در برابر کشش ، سایش ، خم شدن ، عوامل جوی و ... برخوردار باشد. مجموعه شهر آهن با ارائه لحظه ای قیمت vcn150 آماده پاسخگویی به نیاز مشتری می باشد. مجموعه شهرآهن با تضمین اصالت و کیفیت کالای ارسالی ، خود را شریک مشتری می داند.

فولاد VCN200

فولاد VCN200 فولاد آلیاژی می باشد که دارای ترکیبات شیمیایی (کربن، سیلیسیم، منگنز و نیکل) می باشد و این ترکیبات باعث مقاومت بالا در سایش ، دمای بالا و بهبود ویژگی های مکانیکی در این فولاد شده اند. این فولاد در صنایع مختلفی مانند ساخت قطعات ماشین و ماشین های سنگین ، شافت های بلند ، صفحات دیسک ، اجزاء فرمان ، قطعات مرتبط با ساخت چرخ دنده و ... مورد استفاده واقع می شود. این فولاد یکی از پر کاربرد ترین فولاد در ایران شناخته می شود. برای دریافت مشخصات تخصصی و فنی این فولاد با فروشگاه شهر آهن در ارتباط باشید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

میلگرد VCN

میلگرد vcn در سه نوع vcn100 ، vcn150 ، vcn200 پرکاربرد هستند. به طورکلی میلگرد vcn در دسته فولادهای عملیات حرارتی پذیر است و برای ساخت قطعات و وسایلی مورد استفاده قرار می گیرند که تحت بارگذاری شدید کششی ، خمشی و پیچشی قرار می گیرند.

میلگرد vcn150

میلگرد vcn150 از آلیاژ نیکل و کروم کمتری برخوردار هستند. قیمت میلگرد vcn150 ارزان تر از میلگرد vcn100 است. از این رو میلگرد VCN150 غالباً در مواردی کاربرد دارد که نیاز به افزایش سختی با آبکاری داشته باشند.

میلگرد vcn200

میلگرد vcn200 سختی بیشتری نسبت به انواع دیگر خود دارد. از مهمترین کاربردهای میلگرد vcn200 ، استفاده در ساخت شفت است تا فشار بالا را متحمل و قدرت بالایی در انتقال نیرو داشته باشد. همچنین در این موارد نیاز به آبکاری نمی باشد.

قیمت میلگرد vcn

قیمت میلگرد vcn نیز به مقدار بسیار زیادی به آلیاژهای آن بستگی دارد. میلگرد vcn150 آلیاژ نیکل و کروم کمتری از میلگرد vcn200 دارد. با وجود استحکام و سختی بیشتر میلگرد vcn150، قیمت آن به نسبت قیمت میلگرد vcn100 مناسب تر بوده و کاربرد فراوان تری دارد. لیست قیمت میلگرد vcn را به صورت لحظه ای و روزانه در سایت شهرآهن مشاهده نمایید.

سختی فولاد vcn150

سختی فولاد vcn150 به این معناست که این فلز از مقاومت و استحکام بالایی در برابر کشش ، سایش ، خم شدن ، عوامل جوی و ... برخوردار است. این فولاد از تنش تسلیم بالایی برخوردار است و یکی از پر کاربرد ترین فولاد ها در صنعت می باشد. این فولاد از نیکل ، کروک و مولیبدن تشکیل شده است. این فولاد توانایی تحمل دمای بسیار بالا را دارد اما از حساسیت زیادی برخوردار است. مجموعه شهر آهن لحظه به لحظه آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان می باشد. فروشگاه شهر آهن این محصولات را با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت درب منزل به شما تحویل می دهد.

چگالی فولاد vcn

چگالی فولاد vcn بسیار مهم است زیرا هرگونه تغییر در چگالی فولاد بر خواص آن و کارایی آن تاثیر می گذارد و حتی می تواند زیان های مالی زیادی را داشته باشد. فروشگاه شهر آهن برای چگالی فولاد vcn تضمین می کند که این فولاد را با کیفیت ، چگالی و اصالت به مشتریان عزیز عرضه کند. این فولاد یک فولاد مقاوم به حرارت می باشد که در صنایع مختلفی مانند میل لنگ ها ، محور های غیر متمرکز ، اتومبیل سازی ، شافت های بلند و ... نقش زیادی را پیدا کرده است. این فولاد برای ساخت قطعاتی استفاده می شود که محتمل نیروی فشار ، سایش ، حرارت بالا و... می باشد.

تنش تسلیم vcn150

تنش تسلیم vcn150 به این معناست که قطعه هنگام برخورد با ضربه شدید ، فشار و ... شروع به خمیدگی و شکستگی در بافت ماده می کند ؛ تنش تسلیم این فولاد باعث مقاومت این فولاد در برابر نیروی فشار ، سایش ، ضربه ، حرارت بالا و... می شود. تنش تسلیم vcn150 بیانگر تحمل نیروی حد بالا بدون تغییر در شکل جسم می باشد. این فولاد یکی از پرکاربرد ترین فولاد های ابزار در ایران می باشد. فروشگاه شهر آهن با سال ها تجربه در زمینه فروش آهن آلات و مصالح مختلف پاسخگوی سوالات تخصصی شما در رابطه با تنش تسلیم vcn150 می باشد.

فروش فولاد vcn200

فروش فولاد vcn200 در فروشگاه شهر آهن ، فروشگاهی با 20 سال تجربه در عرصه ساختمان و صنعت، انجام می گردد. فولاد vcn200 دارای ترکیبات شیمیایی مانند نیکل ، کروم ، کربن و ... می باشد. این فولاد تحمل فشار و سختی بالایی دارد و برای ساخت شافت های بلند کاربرد فراوانی دارد. این فولاد تحمل گرمایی در دمای بالای 800 درجه را هم دارد. این فولاد بر اساس استاندارد 1.6580 DIN آلمان شناخته می شود و یکی از پر کاربرد ترین فولاد های ابزار در ایران می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر ، در رابطه با فروش فولاد vcn200 به فروشگاه اینترنتی شهر آهن مراجعه کنید.

فولاد 1.6511

فولاد 1.6511 یک فولاد ساختمانی و صنعتی بسیار پر کاربرد و مقاوم می باشد. این فولاد دارای ترکیبات شیمیایی (کربن، سیلیسیم، منگنز و نیکل) می باشد و این ترکیبات باعث مقاومت بالا در سایش ، دمای بالا و بهبود ویژگی های مکانیکی در این فولاد شده اند. از کاربرد های فراوان این فولاد می توان به مناسب بودن برای ساخت قطعات اتومبیل و موتور سیکلت ، وسایل با تنش بالا ، اکسل ، میل مرغک ، سگ دست ، میل لنگ و ... اشاره کرد. همچنین از این فولاد در صنعت پلاستیک سازی ، به صورت خام استفاده می کنند. فروشگاه شهر آهن تولید کننده و ارائه دهنده این محصولات فولادی می باشد.

فولاد 1.6582

فولاد 1.6582 یک فولاد کاربردی در ساختمان سازی و صنعت مهندسی می باشد. این فولاد با نام مشخصه 34CrNiMo6 می باشد و دارای استحکام بسیار بالا در برابر ضربه و فشار های قوی است. این فولاد سخت است و خاصیت سختی پذیری دارد همچنین مقاومت بالایی در برابر ساییدگی ، لهیدگی و خمیدگی دارد. این فولاد تحمل حرارت را تا دمای بالا دارد به همین دلیل در قطعات تنش بالا ، صنایع ماشین سازی و خودرو سازی ، اجزاء کنترل و... مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه شهر آهن عرضه کننده فولاد 1.6582 می باشد . برای دریافت مشخصات دقیق تر این محصول با ما تماس بگیرید.

فولاد 1.6580

فولاد 1.6580 با قابلیت عملیات حرارتی یکی از پر کاربرد ترین فولاد در صنعت و ساختمان سازی می باشد. این فولاد با استاندارد DIN آلمان به مشخصه 30CrNiMo8 شناخته می شود. فروشگاه شهر آهن تولید کننده و عرضه کننده این فولاد بسیار مقاوم با ویژگی سختی و سختی پذیری بالا می باشد. این فولاد در صنعت بزرگ خودرو سازی و هواپیما سازی ، ساخت چرخ دنده ها ، میله های اتصال ، فورج های سنگین مثل دیسک ها ، محور ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه شهر آهن با ۱۲ سال فعالیت حرفه ای در زمینه فروش آهن آلات و مصالح مختلف ، فولاد 1.6580 را ارئه می کند.