فلاشینگ عرشه فولادی

بنگاه تهران
محصول قيمت

فلاشینگ عرشه ۰.۸ دوخم

بروزرسانی: 15 ساعت قبل

بنگاه تهران

متر

ST22

0.8

تماس بگیرید

فلاشینگ عرشه ۰.۷ دوخم

بروزرسانی: 15 ساعت قبل

بنگاه تهران

متر

ST22

0.7

تماس بگیرید

فلاشینگ عرشه ۰.۶ دوخم

بروزرسانی: 15 ساعت قبل

بنگاه تهران

متر

ST22

0.6

تماس بگیرید

فلاشینگ عرشه ۰.۵ دوخم

بروزرسانی: 15 ساعت قبل

بنگاه تهران

متر

ST22

0.5

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
steel-deck-flashing_870225884

فلاشینگ یا گاتر ورقی است که از آن برای پوشش دادن درزهای انواع ساندویچ پانل‌ها، دیواره‌های سردخانه‌ها، جلوگیری از نفوذ آب و غیره استفاده می‌شود. ساندویچ پانل‌ها دارای انواع مختلفی هستند که ساندویچ پانل سقفی و دیواری بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان‌سازی دارند. این گاترها همچنین برای اهداف زیباسازی مانند قاب پنجره در ساندویچ پانل‌ها به‌کار می‌روند. این ورق‌ها دارای اندازه‌های مختلفی هستند و بسته به نیاز مشتریان و همچنین فضای سقف‌ها و دیواره‌ها طراحی می‌شوند. جنس آن‌ها نیز معمولا از آلومینیوم، آلوزینک و ورق‌های آهنی گالوانیزه بوده و به ضخامت 0.4 الی 0.5 میلی‌متر تولید می‌شوند.

فلاشینگ عرشه فولادی

از این ورق‌های فلزی جهت عایق‌بندی و جلوه دادن به نمای بیرونی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. البته، کاربرد گاتر‌ها تنها در سازه‌هایی با پوشش ساندویچ پانل بوده و در نماهای معمولی کاربرد کمی دارند. مسئله نما در صنعت ساختمان‌سازی بسیار مهم است و اگر از گاترهای فلزی جهت مخفی نمودن سازه‌های پنلی استفاده نشود، جلوه و نمای ساختمان کاملا زشت خواهد شد. از این ورق‌ها برای جلوگیری از نفوذ آب و باران نیز استفاده می‌شود. جنس گاترها عموما از گالوانیزه بوده تا در برابر تغییرات آب و هوایی، ضربه، دما، اکسیژن و رطوبت مقاوم باشد.

فلاشینگ عرشه فولادی

قیمت ورق آهن فلاشینگ

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ورق‌های آهنی موثر است که مهمترین آن ضخامت و اندازه است. طبیعتا هر چه اندازه و ضخامت آن‌ها بیشتر باشد بر قیمت آن‌ها نیز افزوده خواهد شد. به طور کلی، قیمت ورق‌های آهنی با یک فرمول عمومی و جامع که از سوی تمام فروشگاه‌ها مورد تایید قرار گرفته، محاسبه می‌شود. این فرمول شامل نوع ورق، ضخامت، نوع گاتر، رنگ‌کاری، عرض و ارتفاع می‌شود. در نهایت مجموع این ارقام با هم جمع می‌شوند و مبلغ نهایی را در اختیار شما می‌گذارند. از آنجایی که قیمت‌ها مدام در حال تغییر هستند از تعیین یک قیمت ثابت و تخمینی خودداری کرده‌ایم. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت‌های روز با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

خريد ورق فلاشينگ

اگر قصد خرید گاترهای مختلف را دارید، بهتر است به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. این فروشگاه‌ها تمامی محصولات را با کیفیت فوق‌العاده و مهر استاندارد تحویل مشتری می‌دهند. توصیه می‌شود قبل از خرید این گاترها از میزان مورد نیاز خود مطلع شوید تا مجبور به دور ریختن مقدار اضافه نشوید. همچنین، برای نصب این گاترها از پرسنل باتجربه کمک بگیرید تا آن را در بهترین شکل ممکن در محل مورد نظر تعبیه کنند. توجه به قیمت نیز از دیگر نکات مهم در هنگام خرید گاتر است. معمولا، قیمت‌ها طبق یک فرمول عمومی و جامع محاسبه می‌شوند.

فلاشینگ عرشه فولادی

قیمت فلاشینگ گالوانیزه

گاترهای گالوانیزه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از هر گونه زنگ‌زدگی در برابر اکسیژن مصون بمانند. مواد تشکیل دهنده اصلی این ورق‌ها را آهن، روی و پلی الکتروشیمیایی تشکیل می‌دهد. ورق‌های گالوانیزه طی فرایندی که به مرحله "سخت شدن" معروف است، آبدیده می‌شوند تا در برابر تغییرات آب و هوایی، رطوبت، دما، اکسیژن، ضربه و غیره مقاوم باشند. قیمت این ورق‌ها به عوامل مختلفی نظیر ضخامت، میزان پوشش گالوانیزه، میزان سختی، شکل ظاهری و از همه مهمتر اندازه بستگی دارد. به طور تخمینی قیمت هر متر ورق گالوانیزه بین 5 الی 6 هزار تومان محاسبه می‌شود. البته، توجه داشته باشید که این ارقام مدام در حال تغییر هستند و نمی‌توان یک قیمت ثابت را تعیین کرد.

قیمت فلاشینگ سقف

در تعیین قیمت ورق‌های سقفی نیز مانند نمونه‌های فوق یک سری فرمول عمومی وجود دارد. این فرمول شامل کیفیت محصول ، طول و عرض، ضخامت و عرض مفید می‌شود. توجه داشته باشید که هر شرکت این ورق‌ها را با کیفیت‌های مختلفی تولید می‌کند. از این رو، نوع برند و کیفیت ورق‌های سقفی نیز در تعیین قیمت موثر هستند. توجه داشته باشید که قبل از نصب گاتر، سقف را با سیمان و ملات پوشش دهید تا از استحکام کافی جهت نصب گاترها برخوردار باشند.

قیمت ورق آهن فلاشینگ

قیمت فلاشینگ ساختمان

ورق‌های مورد استفاده در گاتر ساختمان به سه دسته ورق سیاه روغنی، ورق‌های آلومینیومی و ورق‌های گالوانیزه تقسیم می‌شوند. ضخامت این گاترها کاملا متفاوت بوده و در اندازه‌های 0.50 سانتی‌متر الی 2 سانتی‌متری تولید می‌شوند. همچنین، گاترهای ساختمانی دارای چهار نوع خم هستند. این خم‌ها در انواع دوخم یک‌طرفه، دوخم دوطرفه، سه‌خم یک‌طرفه و سه‌خم دوطرفه تولید و عرضه می‌شوند. قیمت گاترهای ساختمانی کاملا متغیر بوده و باید به‌صورت حضوری در کنار کارشناسان مربوطه محاسبه شود. در تعیین قیمت‌ گاترهای ساختمانی می‌توان از فرمول عمومی ذکر شده در قسمت‌های قبل کمک گرفت. این فرمول شامل ضخامت، جنس، اندازه و کیفیت می‌شود.
در این مطلب شما را با انواع گاترهای ساختمانی آشنا کردیم. عوامل زیادی در تعیین قیمت‌ها موثرند که مهمترین آن‌ها عبارتند از ضخامت، جنس، اندازه و کیفیت محصولات که همگی در هنگام خرید باید مد نظر گرفته شوند. از آنجایی که فلاشینگ‌ها در نمای سازه‌ها بسیار اهمیت دارند، بهتر است قبل از خرید با یک طراح ساختمان مشورت کنید تا زیباترین مدل‌ها را خریداری کنید.