نحوه اتصال دو فنس به هم

فنس از جمله محصولات موجود در بازار است که در سال های اخیر کارایی های زیادی داشته است. از فنس ها به عنوان محافظ برای محیط هایی از جمله باغ، ویلا و.. استفاده می شود. همچنین می توان از آنها در ساختمان سازی و همچنین صنعت استفاده کرد. اگر بخواهیم پروژه حصارکشی را با هزینه های کم تر و کیفیت بالا به پایان برسانیم بهتر است از فنس استفاده کنیم. فنس ها عموما از فلز ساخته می شوند. باید ذکر شود که متریال هایی از جمله فولاد گالوانیزه، فولاد ضد زنگ و.. برای ساخت فنس ها استفاده می شوند که سبب افزایش استحکام و کیفیت در آن ها می شود. پس با خرید و نصب فنس ها می توانیم نیاز خود را بر اساس بودجه متعادل بر طرف کنیم. شهر آهن جزو شرکت های برتر در توزیع توری ها و فنس ها در سراسر کشور می باشد. اگر به دنبال توری هایی با متریال های درجه 1 هستید با شهرآهن همراه باشید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با مشاوران متخصص ما در تماس باشید.

نحوه اتصال دو فنس به هم

طریقه نصب پایه فنس بتنی

باید به این نکته توجه داشته باشیم که خرید فنسی با بهترین کیفیت قدم اول برای داشتن حصاری با کیفیت است. نصب فنس ها حرکت بعدی است که جزو مراحل بسیار مهم برای داشتن محافظی مستحکم است. در ادامه به طریق نصب فنس ها می پردازیم.
قطعا برای تهیه فنس ها به این نکته توجه کردید که ابعاد محیط مورد نظر را اندازه گیری کنید و نسبت به آن خرید خود را انجام دهید. حال که ابعاد محیط را می دانیم به ساخت پایه برای فنس ها می پردازیم. فنس ها نیازمند پایه ای هستند که بر روی آن سوار شده و نصب شوند. برای ساخت این پایه ابتدا بایستی حفره هایی ایجاد کنیم که پایه را در آن ها بسازیم. بر اساس ابعاد به دست آمده حفره ها را با فاصله مشخص ایجاد می کنیم. در این مرحله بتن را اضافه می کنیم. با توجه به نیازمان و مقداری که برای پایه ها نیاز داریم، سنگدانه، بتن و آب را در میکسر اضافه می کنیم و بعد از مدت چند دقیقه از محصول به دست آمده برای پایه ها استفاده می کنیم. لازم به ذکر است که این پروسه از 4 روز تا 1 هفته زمان می برد، زیرا بتن بایستی به صورت کامل خشک شود. حال شما پایه ای برای نصب فنس های خود دارید. در ادامه به نصب فنس ها بر روی پایه می پردازیم. برای خرید اینترنتی فنس در انواع مختلف به شهرآهن مراجعه کنید.

نحوه اتصال دو فنس به هم

راهنمای نصب فنس توری

حال که بتن ها کاملا خشک شده اند و پایه هایی مستحکم داریم به نصب کردن فنس ها می پردازیم. باید ذکر شود که اگر فنس هایی بریده بریده دارید آن را توسط مفتول به یکدیگر متصل کنید و بر روی زمین آن ها را پهن کنید. در مرحله بعد فنس را به پایه اول متصل می کنید و طرف دیگر آن را به پایه بعدی متصل می کنید. از هر دو طرف با توجه به وسایلی که برای سفت کردن فنس استفاده می شود آن را تا جای ممکن بکشید و سفت کنید. در این مرحله به گونه ای مقاومت دیوار حصاری خود را بالا می برید. در طول محیط مورد نظر خود این کار را انجام می دهید و در آخر تمامی فنس ها را با مفتول به میله ها وصل می کنید. برای هر قسمت 5 سیم مفتول کافی است تا فنس شما به طور کامل متصل باشد. دقت داشته باشید کسانی که دوره آموزش فنس کشی دور باغ را گذرانده اند از نحوه اتصال دو فنس به هم نیز اطلاع دارند و می توانند این کار را با بهترین کیفیت انجام دهند، پس برای فنس کشی با بهترین کیفیت به سراغ افراد متخصص این کار بروید. شهر آهن عرضه کننده انواع توری ها و فنس ها در سطح کشور می باشد. برای کسب اطلاعات کافی و آشنایی با طریقه نصب فنس ها با شهر آهن همراه باشید. شما دوستان عزیز می توانید با مشاهده لیست قیمت، مشخصات و خرید به شهر آهن مراجعه کنید.