ورق دامیکس domex 600

فیلترها
تولید آلمان
محصول قيمت

ورق دامکس domex آلمان ضخامت 30

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

Domex

30

تماس بگیرید

ورق دامکس domex آلمان ضخامت 25

بروزرسانی: 21 ساعت قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

Domex

25

169,200 تومان
تغییر قیمت: ثابت

ورق دامکس domex آلمان ضخامت 20

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

Domex

20

تماس بگیرید

ورق دامکس domex آلمان ضخامت 15

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

Domex

15

تماس بگیرید

ورق دامکس domex آلمان ضخامت 10

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

Domex

10

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

ورق دامیکس domex 600 از انواع ورق آلیاژی می باشد که به دلیل داشتن مقاومت در برابر ضربه و سایش از انواع ورق استحکام بالا به شمار می آید. از ورق دامیکس600 به دلیل داشتن مقاومت بالا در ساخت بوم جرثقیل و قطعات استحکام بالا استفاده می شود.

ورق دامیکس600 domex ساخت کشور اتریش می باشد. ورق دامیکس600 در ضخامت های 10 الی 30 میلیمتر تولید و عرضه میشود.

واحد فروش ورق دامیکس 600 در فروشگاه اینترنتی شهرآهن براساس کیلوگرم می باشد. شهرآهن دارای مجموعه ای کامل از ورق های صنعتی و استیل می باشد که به طور تخصصی به فروش انواع ورق دامیکس600 domex می پردازد.

قیمت ورق دامیکس domex 600

قیمت ورق دامیکس domex 600 را به همراه ضخامت های آن را می توانید در لیست محصولات زیر مشاهده کنید. قیمت ورق دامیکس 600 توسط کارشناسان شهرآهن دائما به روز میشود. که شما کاربران عزیز می توانید قیمت روز ورق دامیکس600 را همراه با آخرین تاریخ به روز شده آن را درلیست زیر مشاهده کنید.

قیمت ورق دامیکس

قیمت ورق دامیکس همچنین برای مشاهده نوسانات قیمت ورق دامیکس می توانید روی محصول مورد نظر خود کلیک نمایید تا به صفحه ورق دامیکس مورد نظر هدایت شوید در این صفحه علاوه بر مشاهده سایر مشخصات فنی ورق دامیکس600 می توانید از نوسانات قیمت ورق دامیکس600 نیز اطلاع یابید.

ورق دومکس

ورق دومکس 600 از ورقه های آلیاژی است که مهم ترین مصرف آن در جاهایی است که نیاز به استحکام بالا داریم. در حالت عادی این ورق دومکس دارای منگنز و کربن است که با اضافه کردن فلزاتی مانند وانادیوم و تیتانیوم می توان مقاومت آن را بهبود داد.برای خرید ورق دومکس می توانید با شماره های شرکت شهر آهن تماس حاصل فرمایید. مشاوران این سایت در هر ساعتی مشاوره های لازم در مورد انواع ورق های آلیاژی، فولادی، تیرآهن، ورق دومکس را به صورت تخصصی ارائه می دهند. از جمله خواص این فلز، خاصیت مغناطیسی بالا همزمان با استحکام بالا است. به همین دلیل در ژنراتورهای عظیم از دومکس پل استفاده می گردد تا در قطب های خود ضمن محکم بودن خاصیت مغناطیسی داشته باشد تا انرژی الکتریکی لازم را بدست آورد.

ورق دامکس

ورق دامکس نام دیگر این ورق ها است.از دیگر ورق های معروف این محصول می توان به دومکس 700 اشاره نمود. این ورق دامکس به قابلیت بالای خمکاری معروف است. همچنین با تغییرات جزیی در این ورق، می توان خاصیت مقاومت در برابر تغییرات جوی را از این محصول انتظار داشت و بر خلاف ورق های دیگر این ورق ها به راحتی اکسیده نمی شود. جالب است بدانید که این فولادها برای تغییر شکل نیازی به انرژی گرمایی ندارند و به صورت ترمو مکانیکال نورد می گردند.بر اساس استانداردهای موجود، حداقل ضخامت این ورق ها 20 میلیمتر و حداکثر 12 سانتی متر می باشد که این ضخامت را نوع گرید ورق دامکس مشخص می نماید.از برتری های این ورق ها، استحکام بالا در عین کم بودن وزن است. یعنی با استفاده از این ورق ها می توانیم راحت تر خمکاری و برش های مورد نظر خود را ایجاد نموده و در نهایت محصول سبک تر در نهایت داشته باشیم.