قیمت شیرآلات

شیر آلات ابزاری برای هدایت جریان مایعات و گازها یا به طور کل سیالات هستند. هر وقت صحبت از شیر آلات می ‎شود، ذهن اشخاص فورا به سمت شیر آلات بهداشتی ساختمانی متمایل می شود؛ اما قضیه خیلی فراتر از حوزه ی ساختمانی است. با پیشرفت صنعت، نیاز به ابزارهای پیشرفته برای توسعه ی فعالیت صنعتی، متخصصان برای تولید ابزار برای سهولت کار بسیج شدند. در نتیجه ی این تلاش ها بهترین و کار آمد ترین ابزار آلات از جمله شیر آلات به بازار عرضه شد.

شیر آلات

شیر آلات از نظر حوزه ی مصرفی به دو دسته ی ساختمانی و صنعتی تقسیم بندی می شود که به اختصار به توضیح هر کدام می پردازیم.
شیر آلات ساختمانی بیشترین ارتباط را با ما دارند؛ شیرآلات بهداشتی، شیر دوش و حمام، شیر سرویس بهداشتی، شیرآلات آشپزخانه انواع شیرهای بهداشتی هستندکه در ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند. با انواع متفاوت شیرهای ساختمانی آشنا هستید؛ از نمونه های کلاسیک و قدیمی گرفته تا چشمی و لمسی. این شیرها معمولا با روش نیکل-کروم یا pvd آب کاری می شوند. از ویژگی این نوع آب کاری می توان به مقاومت و پایداری بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی اشاره کرد. شیر آلات ساختمانی بیشترین تماس را با آب و مواد شیمیایی دارند. به همین دلیل باید با بهترین شیوه ی مدرن، آب کاری شوند تا از عمر طولانی آن ها محافظت شود.
شاید جالب باشد که کاربرد شیر آلات در صنعت چند برابر کاربرد آن در ساختمان است؛ حتی طراحی آن ها نسبت به نوع ساختمانی زمان بر و پیچیده تر است. نکته ای که در مورد شیر آلات صنعتی حائز اهمیت است، جنس آلیاژ استفاده شده در بدنه ی آن هاست. به دلیل حرارت و فشاری که باید تحمل کنند، جنس بدنه ایجاب می کند که از سخت ترین و مقاوم ترین نوع آلیاژ باشد. شیر آلات صنعتی نیز مانند ساختمانی به دلیل افزایش طول عمر و جلوگیری از خوردگی باید به بهترین نحو آب کاری شوند.

لیست قیمت انواع شیر آلات

شیر آلات، چه ساختمانی و چه صنعتی، انواع و اقسام متفاوتی دارند. قیمت تمام شده ی آن ها نیز بر اساس نوع آب کاری، جنس بدنه، اندازه ی ابزار، وزن و ... تعیین می شود. برند های زیادی در راستای خدمت به مشتریان در حال ارائه ی شیر آلات گوناگون به مشتریان هستند. بحث این است که کدام یک کیفیت بهتری دارد. متعادل بودن وزن ابزار (نه زیاد سنگین و نه زیاد سبک)، کیفیت آب کاری و یکنواخت بودن سطح محصول، جنس آلیاژ به کار رفته، سهولت در استفاده از ابزار و عواملی دیگر، همگی بیشترین تاثیر را در قیمت این محصولات دارند.
مجموعه ی شهر آهن، عرضه کننده ی بهترین و با کیفیت ترین کالای ساختمانی و صنعتی است. شهر آهن با تجربه ی چندین سال فعالیت در حوزه ی آهن آلات، ارائه دهنده ی محصولات متنوع و با مناسب ترین قیمت خدمت گزار شما مشتریان گرامی است.
برای دریافت قیمت ها و بررسی آن ها به فروشگاه مجموعه ی شهر آهن مراجعه کنید و در صورت تمایل به ثبت خرید، با شهر آهن در تماس باشید و از پشتیبانی جهت مشاوره گرفتن کمک بگیرید.

پادکست شیرآلات