جک صلیبی

بنگاه تهران
محصول قيمت

جک سقفی صلیبی 3 متری سبک

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

378,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

جک سقفی صلیبی 3.5 متری سبک

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

58,500 تومان
تغییر قیمت: ثابت

جک سقفی صلیبی 3.5 متری سنگین

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

57,870 تومان
تغییر قیمت: ثابت
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
ceilingjack-pic

امروزه برای ساخت یک سازه یا ساختمان، استفاده از جک های سقفی به دلیل نقش کلیدی این ابزار در مرحله ی بتن ریزی، ضرورت دارد. این جک ها اکثرا از نوع استیل و با قابلیت تنظیم برای استفاده های مختلف ساخته می شوند. جک های سقفی به منظور اطمینان از استحکام آن ها به طور مستقیم بر روی سقف و در محلی صاف و یکدست نصب می شوند. انواع مختلف از جک سقفی با توجه به نوع شکل ظاهری آنها عبارتند از:

  • جک های عراقی که در قسمت بالایی به شکل حرف U می باشد.
  • جکهای صلیبی که قسمت بالایی آن به صورت حرف T طراحی شده است.

انواع جک صلیبی

انواع جک های صلیبی در دو دسته ثابت و سیار طبقه بندی می شوند:

  • جک صلیبی ثابت: از جک های پر فروش و کاربردیاست که شامل رزوه در قسمت میانی می باشد و صلیب ثابت قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. از معیاب این نوع از جک ها، ثابت بودن قسمت صلیبی است. از جمله مزیت های این نوع از جک می توان به پهن بودن قسمت صلیب جک اشاره نمود که باعث کاربردی تر بودن این ابزار برای استفاده در هر سازه یا ساختمانی می شود. با استفاده از این جک می توان سطح بیشتری را پوشش داد.
  • جک صلیبی سیار: این جک در قسمت صلیب متحرک بوده و قابلیت چرخش در زوایا و جهات مختلف را دارد. جکهای صلیبی سیار انعطاف پذیری بیشتری نسبت به نوع ثابت دارد.

جک صلیبی در ساخت و ساز

قیمت جک صلیبی

جک ها در اندازه و وزن های گوناگون و با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید می شوند. به منظور اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده توصیه ما به شما سروران، خرید از مرکز شناخته شده و معتبر می باشد. قیمت انواع جک صلیبی همانند سایر محصولات موجود در بازار به دلایل مختلفی در نوسان می باشد.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جک های صلیبی و آگاهی از قیمت فروش آن ها با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.