لوله داربستی دست دوم

بنگاه تهران
محصول قيمت

لوله دار بستی ضخامت 5 سنگین (اجاره)

بروزرسانی: 23 ساعت قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

لوله دار بستی ضخامت 5 سبک (اجاره)

بروزرسانی: 23 ساعت قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

لوله دار بستی ضخامت 5 سنگین

بروزرسانی: 23 ساعت قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

37,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

لوله دار بستی ضخامت 5 سبک

بروزرسانی: 23 ساعت قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

38,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

لوله داربست ابزاری است که به عنوان پشت بند افقی یا عمودی در سازه های بتنی و یا برای داربست بندی استفاده می گردد. لوله داربستی معمولا برای پشت دیوار، زیر سقف دال بتنی، بستن به پشت قالبهای دور سقف، اجرای داربست، برای مهار دیوار یا ستون و مواردی از این قبیل استفاده می شود. لوله داربستی معمولا به شکل شاخه ۶ متری با وزن ۱۴٫۵ کیلوگرم (سبک) و یا ۱7٫۵ کیلوگرم (سنگین) در کارخانه تولید می شود. توصیه می شود برای اجرای ساختمان های بتنی از لوله های سنگین استفاده شود زیرا این لوله ها دارای مقاومت بالاتری برای تحمل فشار بتن ریزی می باشند. 

داربَست سازه چوبی یا فلزی موقت است که برای دسترسی به نقاط مختلف سازه که دسترسی به آنها دشوار است، بکار برده می شود. گاهی نیز ممکن است از این ابزار به عنوان تکیه‌گاه برای بخش دیگری از سازه‌ها استفاده شود. برای ساخت داربست‌ها مهارت بالایی نیاز است زیرا در صورت فروریختن آن احتمال بروز تلفات جانی بسیار زیاد می باشد.

موارد استفاده داربست

موارد مختلف استفاده از داربست به شرح زیر است:

  • داربست نمای ساختمان ها: برای دسترسی به فضای خارجی یک ساختمان برای عملیاتی مثل: سنگ کاری نما، سیمان کاری نما، اجرای کامپوزیت نما، جوش کاری روی نما و غیره، مورد استفاده قرار می گیرد.
  • جان پناه یا حفاظ ساختمانی: در ساختمان هایی که در محل عبور و مرور عابران پیاده، وسایل نقلیه و به طور کلی در محدوده خطرناک و پر رفت و آمد باشد، ضرورت و لزوم استفاده از جان پناه یا حفاظ ساختمانی نمایان می شود.
  •  کفراژبندی : کفراژ نوع متفاوتی از نحوه نصب داربست است که از موارد استفاده از آن، مهار نمای ساختمان های با ارتفاع بالای 30 متر می باشد.

اجرای داربست

داربست بندی و اجاره داربست

داربست بندی کاربردهای متنوعی دارد که بیشترین کاربرد آن جهت انجام کار در ارتفاع کوتاه یا بلند است. با توجه به ماهیت کار در ارتفاع، به منظور کاهش خطرات ناشی از آن، در زمان استفاده از داربست، نکات زیادی از چمله کیفیت داربست و همچنین نحوه نصب صحیح آن را باید مورد توجه قرار داد. داربست ها معمولا از جمله ابزاری هستند که برای اجرای انواع پروژه ها کاربرد دارند و می توان آن را به صورت اجاره از مراکزی که این ابزار را اجاره می دهند، تهیه نمود. همچنین در صورت تمایل به خرید می توانید لوله های داربست را از مراکز فروش دست دوم این محصول، برای داشتن خریدی مقرون به صرفه و اقتصادی، تهیه کنید.

با توجه به اهمیت کیفیت داربست که به بخشی از آن اشاره شد، توصیه می کنیمبرای استفاده از این محصول در پروژه های اجرایی، آن را از مراکز معتبر تهیه نمایید. شهر آهن با تجربه ای بالا در این زمینه آماده ارائه خدمات مختلف از جمله خرید داربست نو و دست دوم و همچنین اجاره داربست به متقاضیان این ابزار می باشد.