وزن پروفیل لنگه دری

پروفیل ها از پرکاربردترین مقاطع فلزی در صنایع مختلف هستند. امروزه انواع مختلفی از این پروفیل یعنی گالوانیزه، پروفیل صنعتی و پروفیل مبلی از جمله پرکاربردترین محصولات شناخته می شوند. نوع دیگری از این مقاطع با نام پروفیل لنگه دری کاربرد فراوانی در ساخت در و پنجره دارند. این نوع پروفیل را که با نام پروفیل ۵۰۸ نیز می شناسند، را میتوانید در ضخامت های مختلف خریداری کنید. با توجه به اینکه فاکتورهای مختلف که برای اعلام قیمت پروفیل لنگه دری در نظر گرفته می شود، کسب اطلاعات کافی در این خصوص اهمیت بالایی دارد.
همانگونه که بیان کردیم پروفیل لنگه دری را در ضخامت های مختلف می توان خریداری کرد. کسب اطلاعات کافی در خصوص وزن پروفیل لنگه دری به شما این امکان را می‌دهد که برای خرید آن به راحتی عمل کنید. پروفیل های لنگه دری با استانداردهای خاصی تولید می شوند. به همراه کیفیت کالا، دریافت تاییدیه های لازم، شماره بسته بندی و شناسه محصول باید ابعاد و وزن آن را نیز در نظر بگیرید. اگر به دنبال کسب اطلاعات کافی در خصوص وزن پروفیل لنگه دری هستید، به راحتی می توانید از جدول وزن آن کمک بگیرید. بدون هیچ گونه انجام محاسبات ریاضی با کمک گرفتن از جدول وزن پروفیل لنگه دری بر روی سایت شهر آهن اطلاعات دقیق و جزئیات مورد نیاز را به دست خواهید آورد.

وزن مخصوص پروفیل لنگه دری

جدول وزن پروفیل لنگه دری

امروزه مجموعه های مختلف با ارائه جداول وزنی انواع قوطی و پروفیل، شما را یاری می کنند تا بتوانید برای خرید خود اطلاعات کافی به دست آورید. انواع پروفیل موجود در بازار هر کدام با استاندارد های گوناگونی تولید می‌شوند. پروفیل در و پنجره که آن را با نام پروفیل لنگه دری می‌شناسند نیز، از جمله محصولاتی به شمار می رود که تقاضا برای خرید آن به شکل قابل توجهی با افزایش همراه شده است. طبق فرمول محاسبه وزن پروفیل لنگه دری باید بر اساس ضخامت و طول آن اطلاعات کافی به خریدار داده شود. در جدول وزن پروفیل لنگه دری که ما برای شما ارائه می‌دهیم، اطلاعات کافی در خصوص کیلوگرم در هر متر مربع را مشاهده خواهید کرد.
با بروزرسانی قیمت پروفیل لنگه دری و همچنین کسب اطلاعات کافی در خصوص وزن پروفیل می‌توانید برای خرید خود اقدام نمایید. علاوه بر وزن پروفیل لنگه دری سعی کنید موارد بیان شده مانند شناسه پروفیل، نشان تایید، کنترل کیفیت و همچنین نام تجاری تولید کننده را در نظر بگیرید. خرید پروفیل لنگه دری استاندارد می تواند شما را یاری کند تا برای تولید پنجره های فولادی، نرده های فولادی و همچنین گوشه پله ها و دیوارهای کارخانه بتوانید از این مقطع فولادی کمک بگیرید.

وزن مخصوص پروفیل لنگه دری

به طور کلی بر اساس فاکتورهای مربوط به پروفیل لنگه دری، محاسبه وزن آن صورت می گیرد. از جمله ویژگی‌های پروفیل لنگه دری می توان به کیفیت بسیار بالای آن و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات برای ساخت این مقطع فولادی اشاره کرد. برای دریافت وزن مخصوص پروفیل لنگه دری می توانید از خدمات مجموعه شهر آهن کمک بگیرید.

جدول وزن پروفیل لنگه دری

اگر به دنبال وزن پروفیل لنگه دری هستید باید فاکتورهایی مانند ضخامت، طول و عرض پروفیل را در اختیار داشته باشید. با جایگذاری این اعداد در فرمول وزن پروفیل لنگه دری، تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست خواهید آورد. با توجه به این که انواع مختلف پروفیل با کاربردهای گوناگون در بازار عرضه می شوند، نیاز دارید که در خرید خود تمام جزئیات را به دست آورید. این پایان کار نیست و با توجه به طول پروفیل لنگه دری نیز وزن آن ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال پروفیل لنگه دری ۶ متری با ضخامت ۲ میلیمتر، وزنی متفاوت نسبت به سایر پروفیل های لنگه دری دارد. اگر به دنبال خرید پروفیل لنگه دری هستید، این محصول را با طول ۱۲ متر نیز می توانید انتخاب کنید. فراموش نکنید انواع پروفیل های لنگه دری با استانداردهای گوناگون از کارخانجات تولیدی مختلف در بازار عرضه می شوند.
برای کسب اطلاعات کافی در خصوص انواع پروفیل لنگه دری، وزن پروفیل لنگه دری و قیمت این مقطع فولادی می توانید با کارشناسان مجموعه آهن آلات شهر آهن تماس حاصل نمایید.