صادرکنندگان میلگرد

فقدان صنایع فولادی در کشورهای همسایه و افزایش ساخت و ساز در آنها، منجر به بالا رفتن صادرات محصولات فولادی ایران به ویژه میلگرد به این کشورها شده است. بالا رفتن قیمت ارز در دو سال اخیر و نوسان بازار بورس، تولید کنندگان میلگرد را وادار به صادرات محصولات با کیفیت خود به کشورهای دیگر کرده است. قابل ذکر است تنها تولیدکنندگان می توانند از صادر کنندگان میلگرد باشند و ۹% مالیات ارزش افزوده برای این گروه های تولیدی لحاظ نمی شود. با ما در این مطلب همراه باشد تا اطلاعات مفیدی را در خصوص صادر کنندگان میلگرد با شما در میان بگذاریم.

شهرآهن برترین صادر کنندگان میلگرد

گروه تجاری شهرآهن از برترین عرضه کننده آهن آلات در کشور ایران است. این گروه صنعتی پس از اتمام تیم خود نه تنها عرضه کننده میلگرد به تمامی نقاط کشور است بلکه صادرات میلگرد را نیز بر عهده دارد و در حال حاضر یکی از بزرگ ترین شرکت های بازرگانی صادر کننده میلگرد است.
اگر به مشاوره صادرات میلگرد نیاز دارید یا خواهان همکاری با ما هستید، می توانید وب سایت شهرآهن را مشاهده کنید یا با شماره های موجود در سایت، تماس برقرار کنید. مشاوران ما در این مسیر در کنار شما هستند.

شهرآهن برترین صادر کنندگان میلگرد 

لیست کامل صارکنندگان چگونه به دست می آید؟

پس از رفع ممنوعیت صادرات میلگرد و در راستای آسان شدن فرایند صادرات مقاطع طویل فولادی، لیست تکمیلی توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد به وزارت صمت ارائه می شود و بر این اساس دیگر نیاز به فرآیند زمان بر اداری، برای کوتاژهای صادراتی و یا تایید وزارت صمت جهت اخذ مجوز صادرات وجود ندارد. در نامه ای فهرست تکمیلی واحدهای تولیدی مجاز به صادرات مقاطع طویل فولادی که شامل 59 شرکت است، توسط دکتر سرقینی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به گمرک ابلاغ شد. در متن این نامه، افزوده شدن اسامی چند شرکت تولیدکننده مقاطع طویل فولادی در لیست صادرکنندگان مجاز، آمده است. جهت آگاهی از لیست کامل صادرکنندگان مجاز مقاطع طویل فولادی تا پایان خرداد 98 که شامل ۵۱ شرکت مرحله اول + ۸ شرکت جدید است می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چه شرکت هایی می توانند صادر کنندگان میلگرد باشند؟

به دلیل پایبند نبودن اکثر شرکت ها به قراردادها و تاریخ هدف، انتخاب شرکت های تجاری معتبر برای صادرات میلگرد، یکی از مشکل ترین مراحل صادرات میلگرد به حساب می آید. در این میان گروه شهرآهن با بیشتر از بیست سال فعالیت درخشان در رابطه با تسهیل فرایند صادرات میلگرد، می تواند با تولید کنندگان صنایع فولادی همکاری کند و محصولات باکیفیت کارخانه‌ها را با بهترین قیمت به کشورهای همسایه صادر نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان همین حالا به ما تماس بگیرید.